szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 08:33

Witam ;)
Meldować się kochane.Szczególnie te które są na mecie już .
U nas nocka nawet nawet. Ja od niepamiętnych czasów wstawałam tylko 2 razy do WC przez co teraz czuje się jak nowo narodzona, bo wyspana.
Teraz idziemy na śniadanko a potem zabieram się za pranie ubranek małej. Pogoda brzydka choć wietrznie więc pranie będzie szybko schło i trzeba to wykorzystać. Obiad pewno mama będzie robić więc z tym mam luz.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 08:45

hej
melduje że u nas w porządku mamy już rok szkolny i od dziś jeszcze bardziej na wariata wszystko się kręci :ico_olaboga:
widze że dzielnie się kukacie :ico_brawa_01:
Mój synek zdrowy ale bardzo absorbujący - obiecuje że jak dam radę będę wpadała i pisała co u nas na razie chwilami nie ogarniam tej mojej trójcy :ico_haha_01:
pozdrawiam cieplutko :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 09:00

Hej dziewczyny

U mnie kolejny tydzien skonczony :ico_tort: :ico_tort:

Jeny Trzymam ogromniaste kciuki!!!! Oby synek szybko przywitał sie z mamusia :-D :-D

edulita no witaj kochana!!!! moze teraz bedziesz miala ciut wiecej czasu jak dziewczynki w przedszkolu?

A ja zaprowadzilam mlodego i delektuje sie cisza :ico_haha_01: :ico_sorki: Wczoraj wiekszosc sobbie zrobilam to dzisiaj moge olac wszystko jedynie zupke ugotuje i wooolne :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 09:46

Hejka

Jenny jejku to juz jutro :ico_szoking: :ico_brawa_01:


Kamilka za 31tc :ico_brawa_01:

Umnei dzisiaj 35 :ico_szoking: szok, jeszcze tylko 5 tygodni :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 09:49

jenny :ico_brawa_01: dla mężą żę tak dzielnie Ci pomaga :)
przypomniałaś mi ,że muszę ciuszki na wyjście spakować dla Madzi :ico_wstydzioch: :-D
co do częstych wizyt w wc mam to samo,do tego upławy uciążliwe ale podobno gdy szyjka się skraca to normalne na koniec :ico_ciezarowka:
trzymam kciuki za środę,najważniejsze że będziesz pod opieką :ico_pocieszyciel:
nie ważne jak Tomuś wyjdzie na świat ważne by był zdrowy i ty bezpieczna i przeszła wszystko bez komplikacji :-)

leona hmm ciasto że śliwkami lubię bardzo
tyle tylko że mój mąż za ciastem to średnio i nie piekę ostatnio za często chyba że jedziemy w gości albo goście przyjadą ew.gdy ja mam ochotę ,wtedy spakuje mu do pracy dla każdego i koledzy szczęśliwi :-D


kamilka i ja od 8-14 sama :-D wczoraj wysprzątałam mieszkanko i wyprałam wreszcie dywan w pokoiku Tomka
dziś lenistwo :ico_zdrowko:


spinka to super że Pola zadowolona
a pytania o poród powinny być zakazane :ico_haha_01:
ja nr w orange też mam 9 lat ,umowa kończy mi się za rok i też pewnie do play przeniose bo mąż ma i jest zadowolony

edulita witaj :-D w wolnej chwili zdjęcia poprosimy


Tomuś od wczoraj w przedszkolu
ciężko mu było wstać rano ,ale ogarnął się na dworze gdy zobaczył że do przedszkola idziemy
wyszedł zadowolony
ja wykorzystałam fakt że sama byłam i wyprałam dywan w jego pokoiku
potem pojechaliśmy na małe zakupy

dziś sam wstał przed budzikiem ubrał się ładnie a w przedszkolu już przytulił się do pani i poszedł do sali zadowolony :ico_brawa_01: dumna z niego jestem :-D :ico_wstydzioch:

planów konkretnych na dziś brak,odpocznę trochę
boli mnie od wczoraj wieczora ciągle podbrzusze ale skurczy nie ma więc może to przez ten dywan albo młoda się tak ustawiła
czas pokażę :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 10:00

Kurcze napisalam posta i mi wcielo :ico_noniewiem:


Edulita fajnie ze zajrzalas :ico_sorki: zagladaj czesciej i moze wkleisz jakas fotke synka :ico_oczko:


Mnie maz zostawil z roboa, zabral sie za buraczki, zdazyl obrac i dostal tel ze musi do pracy :ico_noniewiem:


Takze teraz robie buraczki, obiad zrobie pozniej, bo zanim odbiore Marcela chce sie przejechac do centrum stwierdzilam ze musze sobie kupic nowy stanik do karmienia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 10:02

Hej. Jestem, tylko dziś zaspałam i musiałam z rana nadgonić troszkę, poza tym A> w domu i w końcu panele układa - więc widzę malutkie światełko w tunelu :-)

Jenny za kilkanaście godzin przytulisz już swojego Syneczka, cudownie :ico_brawa_01:

Edulita witaj! Trzymaj się dzielnie i tak jak pisała Betina prosimy o zdjęcia :ico_sorki:

Betina chyba brzuszkiem dywan szorowałaś :ico_oczko: :ico_haha_01: i teraz boli :ico_oczko: Synuś dzielny, brawa za postawę :ico_brawa_01:

Szkieletorku właśnie o to chodzi z Orange, że nie dbają, to co zaproponowali to jakaś kpina :ico_zly: A ta osoba to pracownik p-kola - nauczycielka (z przypadku :ico_zly: ). Zdrówka dla Lilci :ico_sorki:

Kamilka korzystaj ze spokoju i ciszy :-) Barwa za 31 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Leona 35 - gonisz mnie :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 10:43

melduje że u nas w porządku
Oj kochana na brak pracy na pewno nie możesz przy 3 narzekać ale jak znajdziesz chwilkę to napisz jak u was było z porodem.
A ja zaprowadzilam mlodego i delektuje sie cisza :ico_haha_01: :ico_sorki:
Ale ci fajnie. Zazdroszczę
kolejny tydzien skonczony :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Umnei dzisiaj 35 :ico_szoking:
:ico_brawa_01: Oj leci u was leci .
dziś sam wstał przed budzikiem ubrał się ładnie a w przedszkolu już przytulił się do pani i poszedł do sali zadowolony
No to zuch chłopak .Tez bym była dumna.
mój mąż za ciastem to średnio
Oj to u nas straszne łasuchy są. Np na ten weekend mama upiekła szarlotkę i drugiego takie z masą a ja w piątek piekłam drożdżówkę.Na dzisiejszy dzień zostało troszku tylko jednego placka . U nas to słodycze idą hurtowo.
Szkieletorku właśnie o to chodzi z Orange, że nie dbają, to co zaproponowali to jakaś kpina
Ojjj myśmy ostatnio podpisali.Mąż się tym zajmuje więc podpisał mi na rok i abonament niby ok ,ceny też ale nie powiedział nikt (a myśmy nie pomyśleli) że za sms-y będziemy dodatkowo płacić . I tak wychodzi mi ze place dużo więcej nić abonament bo każdy SMS kosztuje i to nie mało.
Oj wkurzyło nas to baardzo bardzo.

Ja dopiero zjadłam śniadanie.W kuchni posprzątałam i teraz idę na strych wziąć ubranka dla Martynki ,wózek itp rzeczy. Musze się za to zabrać.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 10:59

jenny powodzenia kochana !

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 12:22

Cisza na forum ......
Ja przygotowałam na strychu wszystkie rzeczy dla małej.Trzeba je znieść i brać się za pranie jednak dziś nie będę tego robić bo pada.
Posprzątałam szafę w ganku z ubraniami , oraz jeszcze jedna z rzeczami Lilci takimi większymi na przyszłość.
Wiele nie narobiłam a dziś jakoś słabsza jestem i teraz zasypiam na siedząco. Mała już leży w łóżeczku więc gdy zaśnie to i ja się zdrzemnę.
Przejrzałam ubrania Lili i na zimę muszę kupić tylko jakieś buty ciepłe.Kurtki szaliki czapki mam część z tamtego roku a część co kupiłam po sezonie za grosze. Dla Martynki chyba nic nie będę musiała dokupywać , no ale dokładniej to się okaże gdy się urodzi i okaże się jaka ma wagę i długość.Lilianka urodziła się około miesiąc wcześniej więc teoretycznie wszystko powinno być ale Lilcia była malusia ,więc jeśli Martynka będzie większa to może mi coś brakować.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość