Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

14 wrz 2013, 12:40

jenny ja tez poprosze o zaproszenie na fb. Super, ze maz oszalal na punkcie synka. Bardzo sie ciesze, ze u Was wszystko w porzadku.

Ja czuje sie fatalnie. Dopadl mnie jakis wirus. Potworny bol glowy, mdlosci, katar... ehh oby szybko przeszlo.

Obiecalam Oliwierkowi, ze zabiore godzisiaj na koncert na organach w kosciele. Chyba sie zmobilizuje I pojdziemy. W sumie to tylko 10minut na nogach. Oli bylby zawiedziony gdybysmy nie poszli.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

14 wrz 2013, 13:10

hej

wpadlam na chwilke powiedziec ze u nas OK. Patryk ostatnio zajadla sie dwa dni marchewka :-) myslalam ze nie bedzie mus makowac ale buzke otwieral szeroko i ladnie jadl :-) ehhh ten moj syncio to widze ze wszystko co mu dam to z checia ladnie je ... na razie poki jest maly bo potem to roznie bywa moze mu sie odmienic ale mam nadzieje ze tak nie bedzie. powiem Wam ze nawet ja juz poszerzylam diete Patrykowi w kaszki kleiki warzywka i deserki to i kupki sa czesciej teraz :-) kiedys byly co 10-12 dni tak teraz sa co 3 dni i to nawet potrafi w ciagu dnia zrobic az 3 :ico_szoking: :-D poza tym Patryk ojjjj wymaga zeby mu poswiecac caly swoj czas bo inaczej jest najpierw marudzenie a potem ryk placzu :ico_sorki: ostatnio mam malo czasu przez to zeby tu do Was zagladac :ico_noniewiem:

jenny kochana widzialam rowniez Toma na FB jest sliczny!!! i te jego wloski :ico_brawa_01: boniu taki drobniutki sie wydaje na tym zdjeciu :ico_oczko: ja to juz nie pamietam jak moj taki byl maly :-P
super ze juz w domku jestescie i ze maz taki zachwycony synkiem :-) zdrowka dla Was duzo :-)
oj tak sciaganie mleka w nocy to jest udreka ale z czasem idzie sie jakos przyzwyczaic :ico_oczko: ja w nocy to juz wszystko robie jak jakis robot :ico_sorki:

przepraszam jesli komus nie odpisalam ale nie doczytam Was juz bo Patryk mi sie budzi :ico_sorki:

moze jak znajde wiecej czasu to zagladne tu do Was.
Pozdrawiam!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

14 wrz 2013, 13:14

AAAAAAAAA misia widzialam filmik jak MIlekna sobie slicznie gada .... super bedzie zniej mala katarynka :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

14 wrz 2013, 15:04

Witam :-)

My jesteśmy u mojej mamy, Mikus śpi już 3h, trochę sie kręci, pewnie zaraz sie obudzi na mleko, rano tez spał 2h, coś dziś ma mu sie na spanie, zaraz jak. sie obudzi dam mleczko i zamykamy do domku,
Dziś na 20idziemy z mężem i kuzynostwem na kabarety :-) , troche sie rozerwiemy i posmiejemy, a do chłopaków przyjedzie teściowa,

Monika fajnie masz, ze już możesz rozszerzać dietę Patrykowi, ja już sie nie mogę doczekać kiedy zacznę dawać Mikusiowi coś nowego, poczekam jeszcze 6 tyg. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

15 wrz 2013, 09:00

Jeśli można jenny to ja również chciałabym namiary na fb :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

15 wrz 2013, 12:54

ale tu cisza :ico_szoking:

meldować się i pisać co tam u Was!!!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

15 wrz 2013, 18:45

my byliśmy dziś u teściów na kawie.
nawet sympatycznie było :) [pominę fakt, że ostatni raz teściowa widziała Toma w dniu powrotu do domu...]


monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

16 wrz 2013, 17:19

Monika fajnie masz, ze już możesz rozszerzać dietę Patrykowi, ja już sie nie mogę doczekać kiedy zacznę dawać Mikusiowi coś nowego, poczekam jeszcze 6 tyg. :ico_oczko:
niby fajnie z jednej strony a z drugiej nie fajnie bo ja tylko poszerzylam diete Patrykowi co cos mi ostatnio nie chce jesc mleka :ico_sorki: zjadal mi po 80-100 ml albo dluzsze przerwy miedzy karmieniami robil nawet do 6 godzin :ico_szoking: a ostatnio nawet jak mu dalam mleko o 18 to potem juz nie chcial w ogole jesc. wykapal go maz gdzies kolo 21 i on mleka nie chcial mi jesc w ogole po kapieli. i tak w sumie wyszlo ze od tej 18 do 4 rano nie jadl to az 10 godzin :ico_sorki:

tibby no fajnie sie juz bawi zabawkami ten Twoj Tom :ico_brawa_01:

u nas ok. pomijajac fakt ze po rozszerzeniu diety Patryk nie chce mi jesc mleka za bardzo bo on chyba nie jest juz taki glodny jak kiedys byl.a ja mam tyle mleka ze wykarmila bym dwojke dzieci :ico_szoking:
z czasem bede chyba musiala wylewac to mleko no bo co ja bede z taka iloscia robic jak mi Patryk bedzie coraz rzadziej jadl mleko ... ehhh :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

16 wrz 2013, 18:21

Monika, zamrażaj. Albo rob kaszki na mleku swoim.
A powiedz mi orientowalas sie jak to jest z wprowadzeniem glutenu u takich maluchów? Od kiedy sie go podaje dzieciom na mm?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość