moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

01 sty 2013, 21:56

myszka_g miejsce może fajne, ale moim zdaniem duży koszt. Za tą cenę , dla mojej rodziny wychodzi prawie 2,5 tyś zł to ja spędziłam 8 dni w Chorwacji.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

02 sty 2013, 16:17

Wakacje kupiłam na gruponie za 1399zł za siedem dni dla czterech osób z śniadaniami więc nie było tak źle. Nawet wydaje mi się że opłacało się.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

02 sty 2013, 16:43

Wakacje kupiłam na gruponie za 1399zł za siedem dni dla czterech osób z śniadaniami więc nie było tak źle. Nawet wydaje mi się że opłacało się.
a to chyba że tak, bo jak sprawdziłam ceny na ich stronie to właśnie wyszło prawie 2,5 tyś zł, stąd było moje porównanie :ico_oczko:

yanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2013, 19:28

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

30 wrz 2013, 19:57

Byłam w tym roku w lipcu we wspaniałym ośrodku to mogę napisać, może przyda się jakiejś mamie na wakacje 2014. Ja nie pewniaka znowu pojadę bo było fantastycznie.
Ośrodek wynalazłam w necie, spodobała mi się na ich stronce wizualizacja części z basenami- to mnie zachęciło. 2 baseny z podgrzewaną słoneczkiem wodą, fajnymi leżaczkami, dzieciaki były zachwycone.
Do tego fajny plac zabaw- a faktycznie kilka placów bo i dla starszych i dla młodszych dzieci plus takie bajery jak zamek czy domek plastikowy , samochodziki do jeżdżenia, ogromniasta piaskownica z zabawkami i autkami - moje maluchy uwierzcie mi- nie chciały chodzić na plażę , tylko by na placu zabaw i na basenach siedziały. Ja z mężem te zsie nie nudziliśmy- przypomniałam sobie jak się gra w tenisa bo sa fajne korty, boiska siatka czy koszem do gry, tenis stołowy, miejsce na ognicho czy grilla z chatą do posiedzenia wieczorkiem - no fantastiko.
Do zamieszkania jest kilka domków albo można podjechać z własną przyczepą , wiele miejsca, bardzo przestronnie to urządzone, bez tłoku , którego ja akurat nie lubię.
Ośrodek jest w Rusinowie koło Jarosławca , nazywa się Bajkowy Zakątek - nazwa naprawdę adekwatna do stanu rzeczywistego.
My byliśmy zachwyceni

kolcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

05 lis 2013, 13:56

Ja mam namiar na fajną kwaterkę nad samym morzem w Sopocie. Dla dzieci idealna, bo na parterze i blisko plaży. A dla rodziców łoże na antresoli ;) Właściciele nie przyjmują osób palących więc w pomieszczeniach jest przyjemny zapach i dobra atmosfera. Dla zainteresowanych link poniżej:

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

27 gru 2013, 15:28

Kochana jeśli jedziesz z dzieciaczkiem nad morze o wiele wygodniej będzie Ci wynająć osobne mieszkanko ... Przetestowałam to na sobie w tym roku. Jak co roku wybraliśmy się nad nasz Bałtyk ale właśnie zamiast noclegów w hotelu wynajęliśmy apartament i było to świetne rozwiązanie;) O wiele wygodniejsze ponieważ mieliśmy własną kuchnię i łazienkę. A każdy kto ma malucha na pewno to doceni - przygotowywanie dla niego jedzonka stało się o wiele fajniejsze.
My w tym roku zdecydowaliśmy się na Świnoujście ;) Fajna miejscowość, świetne plaże - odznaczone błękitną flagą.
Mieszkanko mieliśmy piękne - po prostu cud miód orzeszki ;D Możecie sobie zresztą zobaczyć na zdjęciach:
http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apa ... 34-bpplaza
Zależało nam na czymś wygodnym o wysokim standardzie i dostaliśmy to co chcieliśmy ;) Wszystko ładnie urządzone, w bardzo dobrym stylu, duże wygodne łóżka. W sam raz dla rodziny 2 plus 2.
Poniżej zdjęcia jak wyglądały salon i łazienka (sama bym sobie taką w domu zrobiła ;)):
Mieszkanie znajdowało się na 3 piętrze co jak dla mnie to trochę za wysoko ponieważ mieszkam na co dzień na parterze ale w końcu odrobina ćwiczeń się przydała :D Tak czy siak w przyszłym roku na pewno tam wrócimy !
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 gru 2013, 19:18 przez Bialadama, łącznie zmieniany 1 raz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

27 gru 2013, 18:35

Bialadama a ile placiliście za dobę?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

29 gru 2013, 19:20

Płaciliśmy ok 400 zł za duże mieszkanie (miało ok 60m2) za dobę.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

29 gru 2013, 23:42

Płaciliśmy ok 400 zł za duże mieszkanie (miało ok 60m2) za dobę.
to ja w sezonie za apartament 55 m2 w Chorwacji płacę 273 zł za dobę.

I wydaje mi się że nie ma co porównywać naszego Bałtyku i naszej pogody to piękna Chorwacji

Awatar użytkownika
kwiateczkowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 02 gru 2013, 16:30

Re: Gdzie nad morze z dzieckiem!!!

30 gru 2013, 12:55

Jeżeli dalej będzie utrzymywała taka pogoda to nawet Bałtyk zimą jest realną opcją! ;p

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość