monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

04 lis 2013, 15:53

jenny :ico_tort: :ico_brawa_01: za 2 miesiace Toma !

u nas kolejny dzien spokojny. Patryk zajada ladnie jak na razie zupki a w nagrode dostaje potem deserek :ico_oczko:
dzisiaj wietrznie na polu wiec siedzimy w domku... rano zaliczylismy z Patrykiem spacer i przy okazji zrobilismy zakupy bo w domu pustki :ico_sorki: moze poznym popoludniem jeszcze sie cala rodzinka gdzies przejdziemy jak troche ucichnie ten wiatr. :ico_sorki:
poza tym Patryk zaczal sie sam bawic zabawkami i juz nie wymaga takie duzej uwagi zeby mu poswiecac. :-)

Malgorzatka super ze dzieciaczki zdrowe :-)
dziekuje w swoim imieniu i Patryka :-)

Tez wlasnie sie zastanawialam czy dalo by rade stworzyc taki album gdzie moglybysmy wstawiac zdjecia swoich pociech tak zeby juz nikt inny nie patrzyl :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

04 lis 2013, 22:54

hej dziewuszki

Tak juz myślałam nad tym zeby po prostu (przepaszam od razu mamusie,które nas podczytują) przejść na wątek zamkniety,ja rozumiem,ze nie każda z was chciałaby pokazywać siebie czy swojego maluszka publicznie,więc jest jedno wyjśćie :ico_sorki: nie wiem co wy na to :ico_noniewiem:

Małgorzatka dziękujemy slicznie :-) ciesze się,że Twój malusze juz tyle potrafi :ico_brawa_01: dla niego :ico_brawa_01:

Jenny za 2 miesiące Tomaszka :ico_brawa_01: ale biegnie taen czas prawda? :ico_haha_02:
u nas kolejny dzien spokojny. Patryk zajada ladnie jak na razie zupki a w nagrode dostaje potem deserek
no widzisz zajada super! czasu trzeba i bedzie wszystko dobrze :ico_oczko: moja Milenka juz bez obiadku to nie wiem co by zrobiła,ani sie nie ubrudzi ani nic tak ładnie buźke otwiera mój kochany cudaczek :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

04 lis 2013, 23:44

witam :)

u nas jakoś leci, Mikuś ciągle pcha piąstki do buźki, śliniaczki i pieluchy, wcina swoje pytki :-D , buźka mu się czerwona zrobila, pewnie przez tą ślinę, ładnie się podnosi jak ciągnę go za rączki do siadu, próbuje się na brzuszek obrócić, parę razy mu się udało, ale jak go położę na brzuszku nie chce tej główki podnieść leniuszek,
dzisiaj ,,odkopałam" i poprałam większe ciuszki dla Mikusia, bo wszystko za małe się zrobiło :-) ,

jenny za 2 m-c Tomka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja jestem na rocznym macierzyńskim, a po nim praca , tyle, że ja w domu pracuje :-) ,

Małgorzatka dobrze, że dzieci zdrowe :ico_sorki: , Szymek już lepiej, tyle, że zaczął mi pokaszliwać, jeszcze ten tydzień zostaje w domu, jeśli chodzi o skazę, to to przy niej jest bardzo sucha, szorstka skóra w szczególności na polikach i za uszkami,
Misia, Monika śliczne te Wasze pociechy, rosną jak na drożdżach :-) , no i fajnie, że ładnie Wam jedzą :ico_brawa_01: ,

co do wątku zamkniętego to ja jestem z Wami :ico_oczko: ,

no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za umiejętności maluszków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jeśli o kimś zapominałam, to przepraszam, zmykam spać :ico_spanko: ,
dobranoc :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

05 lis 2013, 21:48


Tez wlasnie sie zastanawialam czy dalo by rade stworzyc taki album gdzie moglybysmy wstawiac zdjecia swoich pociech tak zeby juz nikt inny nie patrzyl :ico_oczko:
musiałybyście stworzyć zamknięty wątek

albo np na FB zrobić również zamkniętą grupę

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 08:37

co tak u nas pusto na watku :ico_sorki: nikt nic nie pisze :ico_sorki: gdzie sie podziewacie dziewczyny? czyzby Wam sie juz nie chcialo tu zagladac?

co do zamknietego watku to ja jestem za ... ale tez nie to zeby mi przeszkadzal taki watek... ja to poprostu sie dostaosuje do innych :ico_oczko:

a ze zdjeciami to tez mi nie przeszkadza tutaj wstawiac ale jesli chodzi o innych to fajnie by bylo jakby byl wlasnie taki prywatny album albo watek gdzie inne mamy mogly by spokojnie bez obaw pokazac swoje malenstwo.
albo np na FB zrobić również zamkniętą grupę
takowa grupa istnieje ale nie kazdy na fb tez siedzi :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 08:54

..do nonono jednym słowem.

Szymon w pt w końcu ma miec to szczepienie a tu..pojawił się katar i coś znów pokaszluje :ico_chory:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 10:35

Halo gdzie jesteście,jakiś bunt, czy co?
Małgosiu zdrówka dla Szymona.
A ja wyprosiłam wizytę u dzieci zdrowych, więc jutro idziemy. Atoperal kupiłam do tego płyn do prania biały jeleń czekam teraz tylko na efekty.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 10:54

Witam :-)
U nas szaro, buro i ponuro, chcialam wyskoczyc na zakupy,ale pada deszcz,
Wstawilam drugie pranie, Mikus kima,
Malgorzatka zdrowka dla synka,
jenny daj znac jutro po wizycie,
No cos otatnio tu pustki, sporo mamusiek w ogole sie nie pokazuje, szkoda

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 12:45

Witajcie mamusie;
U nas tez szaro buro i ponuro :ico_noniewiem: wczoraj spedilismy caly dzien w domku bo padalo,dzis wypadalo wyjsc i sie przewietrzyc;
Z nowosci to moj szkrabek nauczyl sie dawac buziaka :ico_haha_01: jak prosze o buzi to otwiera dzioba szeroko i przybliza sie do mnie a jak go ucaluje to sie cieszy jak niewiem;

Odnosnie zamknietego watku,to ja pojde za caloscia,mi nie przeszkadza jak jest teraz,ale jesli mamusie zadecyduja na zamkniety to sie przylacze,gorzej z fb bo ja tam konta nie mam i nie chce zakladac;

Malgorzatka zdrowka dla Szymonka
Jenny daj znac po wizycie,co pani dr powie,i :ico_brawa_01: za 2 miesiace Tomcia;

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 13:22

Ja bym była za otwartym wątkiem ale za zamkniętym albumem- w końcu dział ALBUM jest może by się zgodziła góra na zamknięty album tylko, co?
FB nie mam i nie założę konta.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość