Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Nasz program telewizyjny

26 kwie 2013, 21:21

Flower- z rękawiczkami to było tydzień temu a wcześniej używali po kilka razy papierowych ręczników:)

Szukam jakiegoś filmu na weekend i coś nie bardzo mogę się zdecydować.

kamisa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 kwie 2007, 14:57

Re: Nasz program telewizyjny

29 cze 2013, 18:29

Ja żeby fajnego programu nie przegapić w tv zainstalowałam sobie aplikacji upc tv na komórkę i teraz mam od razu dostęp do programu telewizyjnego, mogę wyszukiwać programy i też ustawić nagrywanie, jak mnie w domu nie ma.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Nasz program telewizyjny

25 paź 2013, 15:06

Ja żeby fajnego programu nie przegapić w tv zainstalowałam sobie aplikacji upc tv na komórkę i teraz mam od razu dostęp do programu telewizyjnego, mogę wyszukiwać programy i też ustawić nagrywanie, jak mnie w domu nie ma.
fajna opcja, nie wiedziałam, żę coś takiego jest.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Nasz program telewizyjny

26 paź 2013, 20:34

U mnie na nc+ mają na szczęście opcję nagrywania programów, więc po prostu w któryś dzień nagrywam wszystko na cały tydzień i mam z głowy :-) Ogólnie już tylko ze stacjami muzycznymi daję sobie spokój, bo np. na StarsTV zawsze leci dobra muzyka i nie trzeba nagrywać.

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Nasz program telewizyjny

14 lis 2013, 15:10

A wiecie, że "Magazyn Ekspresu Reporterów" jeszcze leci? Ostatnio sobie przypomniałam, że kiedyś to lubiłam i zaczęłam z powrotem oglądać. W takich interwencyjnych klimatach oglądam jeszcze ostatnio "Dzieciaki", o podopiecznych pewnej śląskiej fundacji, nastolatkach z takich trudnych środowisk. Pracownicy tej fundacji angażują ich w taki projekt taneczno-muzyczny, żeby odciągnąć od nieciekawego codziennego życia.

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Nasz program telewizyjny

22 lis 2013, 21:57

U mnie w programie najczęsciej Starsik leci, no jeszcze jakieś wiadomości od czasu do czasu Wojewódzki albo Hotel 52, ale kojarzę te "dzieciaki" moja siostra to ogląda i podesłala mi, ze jest na tvnplayerze, żebym zobaczył. Może byc dobra przestroga dla nastolatków i ich rodziców.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Nasz program telewizyjny

06 gru 2013, 22:12

Dzieciaki to jednak mocna jazda, tylko że dla mnie mocno tandetna, ale jakoś nie jestem ogólnie fanką takich paradokumentów. Teraz czekam na Top Wszech Czasów na Stars. Ogólnie lubię takie podsumowania, na koniec roku będzie ich coraz więcej.

Gabrriella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 lut 2014, 20:23

Re: Nasz program telewizyjny

18 lut 2014, 15:08

Dawajcie dziewczyny odswiezamy ten fajny temat!!!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość