Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Kino - jaki film polecacie

14 lis 2013, 15:14

Historie rodzinne mnie pozytywnie zaskoczyły, niby film dokumentalny, a jednak właśnie zaskakuje cały czas. I temat też taki w sumie rzadki, bo reżyserka nakręciła dokument o swojej matce.

izka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2013, 18:36

Re: Kino - jaki film polecacie

24 lis 2013, 23:17

Film jak film, ale trzeba wybrać dobre kino. Ja ostatnio skusiłam się na Avatara sali kinowej Skoda 4DX. Coś niesamowitego :) Oczywiście wcześniej oglądałam już Avatara na kompie, bo szkoda mi było kasy na kino. Ta sala w Cinema City Arkadia to naprawdę coś innego. Film wygląda zupełnie inaczej. Jesteś w samym środku akcji. Wszystkie efekty czuć na własnej skórze ( nie mylić z 3D i 100D, to takie efekty wysiadają przy 4DX). Polecam samemu się przekonać co oferuje takie kino. Tu jest filmik o tym jak to wygląda http://www.youtube.com/watch?v=m-hsiOP6hrM - aczkolwiek to tylko namiastka emocji, które odczuwa się podczas oglądania firmy :)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Kino - jaki film polecacie

14 sty 2014, 12:31

Angelita - rodzinnie, to się zapowiada "Sierpień w hrabstwie Osage". :D Może tak przekorniej bardziej, bo mi to pachnie taką trochę czarną komedią, ale z Meryl Streep i J. Roberts, to raczej ambitniejszą.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Kino - jaki film polecacie

23 sty 2014, 15:05

"Django" lub "Wielki Gatsby"
super filmy, ale od dawna ich nie ma w kinie!

Ja w weekend wybieram sie na sierpień w hrabstwie osage ;)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Kino - jaki film polecacie

31 sty 2014, 13:24

szpilunia- i jak wrażenia? U nas pozytywnie, albo nawet bardzo pozytywnie, chociaż film jest momentami mocny i nie zawsze wesoły. :) Za to prawdziwy. bo takie rzeczy się zdarzają w prawie każdej rodzinie, a nie zawsze się o tym mówi, bo to "rodzinny biznes i kłopoty".

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Kino - jaki film polecacie

01 lut 2014, 16:11

My skrzystaliśmy z tańszych srodowych biletów i byliśmy na hrabstwie, nie byłem do końca pewien czy to dobry wybór, bo mnie kusiła Nimfomanka, ale woman mnie przekonałą i nie żałuję, takiego kunsztu aktorskiego dawno, albo wale jeszcze nie widziałem w kinie. Mistrzostwo :-D

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Kino - jaki film polecacie

01 lut 2014, 22:58

Mi też się "Sierpień w Hrabstwie Osage" podobał. Film na wieczorne przemyślenia. Przynajmniej u mnie tak to podziałało. Akurat ten element bardzo cenie w kinie, szczególnie, że przy dzisiejszych produkcjach zdarza się niewątpliwie rzadko.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Kino - jaki film polecacie

02 lut 2014, 17:21

szpilunia- i jak wrażenia? U nas pozytywnie, albo nawet bardzo pozytywnie, chociaż film jest momentami mocny i nie zawsze wesoły. :) Za to prawdziwy. bo takie rzeczy się zdarzają w prawie każdej rodzinie, a nie zawsze się o tym mówi, bo to "rodzinny biznes i kłopoty".
Tak się ułożyło, że w kinie byłam dopiero w ten piątek, ale w tym czasie się upewniłam, że warto, mnóstwo pozytywnych recenzji się ukazało. Co dodać, do tego, ze warto i obie nominowane zachwycają?... Moze tyle, że doceniłam własnę rodzinkę - nie jest tak xle, a dystans i ironia są w zyciu potrzebne, tylko nie można sie zagolopować w cynizmie. Nie można skupiać się na złych emocjach i cierpieniu, zarówno własnym jak i zadawniu go innym. Violet była bardzo silną kobietą, ale pochłonęła ją gorycz.

maladi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 14 wrz 2013, 18:46

Re: Kino - jaki film polecacie

04 lut 2014, 20:02

Chyba też się wybiorę na ten "Sierpień..." - wszyscy go polecają

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Kino - jaki film polecacie

13 lut 2014, 15:39

Jeszcze się teraz ciekawiej zapowiada "Masz talent". Film o chłopaku, który kochał śpiew i coś z tym zrobił - wygrał talent show. :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość