moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 23:22

ma któraś doświadczenie ze spiralka? albo co proponujecie skutecznego i mało inwazyjnego :) ??
ja mam założoną miedzianą i jestem/jesteśmy bardzo zadowoleni.
Spirala jest na 5 lat, ale ja po 3,5 roku miałam wymienianą z uwagi na to że nie rodziłam naturalnie i mój gin dla bezpieczeństwa uważa że trzeba wcześniej ją wymieniać. I teraz mam już od pół roku drugą.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 23:25

Szkieletorek w sobote bedziecie chrzcili??

Pokaz sukienke :ico_sorki:
Ja ostatnio upolowalam taka jaka od dawna mi sie podoba, uzywana ale jak nowka, niestety ale niby rozm 56(Majka dopiero powoli zaczyna nosic 56) a juz na styk :ico_noniewiem: takze musze ja sprzedac a szukac dalej w wiekszym rozmiarze, ale ciezko bedzie ja dostac :ico_noniewiem: a w sklepie tez juz ich nie ma...

Maja niedawno odleciala, ja skonczylam ogladac serial i tez spadam do spania

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 lis 2013, 09:42

Szkieletorek w sobote bedziecie chrzcili??
Tak.U nas tak robią jeśli ktoś ma takie życzenie .
Lilianka miała tez w sobotę. No bo imprezka wtedy może potrwać dłużej bo w niedziele wiadome nikt do pracy nie musi iść.U nas rodziny lubią się bawić i dlugoo siedzieć. Lili chrzciny i tak nie trwały bardzo długo bo jakoś o 1 w nocy się skończyły

Jak sukieneczka dojdzie to wrzucę zdjęcie . Kurde ja jeszcze nie pokazałam mojej córci .Jakoś tak mi czas leci i wstyd ale mała prawe nie ma zdjęć.Chyba tylko 4 jak na razie .
Ja ostatnio upolowalam taka jaka od dawna mi sie podoba
Oo to pochwal się i ty jaką masz. Ja kupiłam rozmiar 68 i właśnie obawiam się że będzie za duża bo moja to drobniutka jest .No ale jak nie teraz to na inną okazję ja wykorzystam.


U nas ciąg dalszy sporu o dom rodzinny z siostrą męża. No kobieta chce od nas kasy w zamian za to że się zrzeknie domu. Były już 2 spotkania rodzinne znaczy całe rodzeństwo i tłumacza jej ale ona nie wie jakiś rozum straciła.Dostała za życia od rodziców tyle co mogli jej dać , mąż mój nic nie dostał bo zawsze było że to on zostaje w domu.Opiekował się mamą bo bardzo chorowała, jeździł ciągle po lekarzach , gdy teściowa zmarła po ślubie naszym przez 4 lata tam codziennie jeździł zaglądał robił masę rzeczy a ona teraz jest wielce pokrzywdzona i chce kasę. Niestety nie weźmiemy kredytu tylko po to by ona była zadowolona.Mamy coś tam na koncie ale dom jest w takim stanie że trzeba wszystko wyrzucać i zostaną tylko mury.Okna drzwi dach ściany podłogi ogrzewanie i masę innych rzeczy musimy robić od nowa bo są w opłakanym stanie ale ona i tak uważa że to lepsza sytuacja.
Ona z mężem i córcia mieszkają w Anglii. A w PL budują dom .
Mają dać dziś znać co chcą i ile . Niestety mąż obawia się że wezmą dom i będą go chcieli sprzedać a tego nie chce nikt z nich bo to dom rodzinny i czują sentyment.

Ojj głowa mi tak pęka przez to wszystko że chyba znów będę musiała tabletkę wziąć.


Na obiadek mama robi barszczyk czerwony z uszkami a ja chyba zrobię naleśniki na drugie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 lis 2013, 09:45

Nocka u nas troszkę gorsza.Mała miała bardzo zapchany nosek i budziła się często.Nie płakała, nie marudziła ale słychać było że się męczy i wiadome ja tez nie spałam.
Dziś nie mam auta bo mąż dał do mechanika .Do jutra mam nadzieję że nic się nie stanie .A jutro pojedziemy do kontroli z mała na zdrowe dzieci . Tylko nie wiem co zrobię z starsza córeczką.Bo wszyscy o tej godz są w pracy a Lilcia jest lekko przeziębiona i nie mogę jej wziąć na zdrowe dzieci.

Zmykamy na śniadanie ;)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 lis 2013, 10:00

hej dziewczyny

szkieletorku wspolczuje sytuacji rodzinnej ... niestety sprawy spadkowe to zgroza...

Ja dzisiaj wyspana zadowolona mala jadla dzis o 21 potem o 2 i o 5 tak by mogła spac :ico_sorki: :ico_sorki: My chrzciny bedziemy robili na swieta wielkanocne... stwierdzam ze chce w miare sie ogarnac schudnac zeby jakos wygladac no i pogoda moze bedzie lepsza... :ico_haha_02:

Adasko moj dzis w domu został bo ma mega chgrype a w czwartek planowana 2 dawka szczepienia :ico_noniewiem: oby mu nic nie było bo jak chory bedzie to kaplica...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 lis 2013, 10:25

hej :)

ja dziś troszkę w średnim humorze
nasz przyjaciel który tak szybko od nas odszedł kochany psiak Diesel miałby dziś 8 lat
tak mi go brakuje :ico_placzek:

do tego na 13 mamy szczepienie i stresuję się troszkę jak zareaguje potem moja kruszynka

taki dzień chyba ,że mnie tak negatywnie wszystko nastraja
dzień wspomnień zadumy
może dla innych wydawać się to śmieszne ale traktowaliśmy go prawie jak dziecko
dzięki niemu poznałam Kubę dzięki niemu mam fantastyczną rodzinkę rodzinkę już bez niego


na tym zakończę dziś przepraszam ale nie potrafię skupić na razie myśli na niczym innym

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 lis 2013, 11:21

Szkieletorek wspolczuje sytuacji rodzinnej :(
Ale tak zazwyczaj jest ze ci co cos maja chca jeszcze wiecej :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Sukieneczke chyba wezme w rom 68, wlasnie jedna na fb znalazlam, zobaczymy czy babka nie bedzie chciala za nia za duzo :ico_haha_01:

A chrzciny to u was jak wesele :ico_haha_01: taka impreza, u nas obiad, deser, tort i do domu :ico_oczko:


Kamilka ja tez pewnie z chrzcinami bym poczekala ale chce sie spotkac z rodzinka, poza tym moj brat bedzie chrzcil synka w swieta, ja bede chrzestna, to i za jednym pobytem zalatwimy wszystko :ico_sorki: a tez bym wolala lepiej wygladac na chrzcinach niz bede wygladala w grudniu no ale trudno :ico_haha_01:


Betina oby Madzia ladnie szczepienie zniosla :ico_sorki:



A sukienke taka chce :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 lis 2013, 12:14

chrzciny to u was jak wesele :ico_haha_01: taka impreza
No na tych chrzcinach nie będzie tańców z racji żałoby (na Lili były tance śpiewy z radia)
Będzie coś typu obiad , cieple danie sałatki itp placki tort i alkohol.
Osób wyliczyliśmy 35 .

Słoneczko ładne świeci i nawet miło jest na polu więc zaraz zbieramy się na spacer.Lilcia się wyszaleje ,ja dotlenie i zobaczę jakiś ludzi hehe

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 lis 2013, 12:23

Hehe to jak wesele :ico_haha_01: :ico_oczko: u nas 25 osob na slubie bylo ;-)
A na chrzcinach bedzie 15 osob :ico_oczko:
No i u nas na takich imprezach alkoholu nie ma
My zaraz idziemy po Marcela, jak tylko Maja skonczy jesc

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 lis 2013, 13:26

Leona slicyna ta sukienusia :ico_brawa_01: ja chciaam cos takiego tzlko białe :ico_sorki:

U nas kameralnie bedzie chrzesni rodzice i tyle ... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość