magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

10 wrz 2013, 16:23

Witam
U nas tez dobrze.
Filipo chodzi do przedszkola na 5 godzin i jest fajnie,tylko rozstania są troche płaczliwe, ale jak Panie mówią to trwa tylko chwilkę :)
Radzi sobie świetnie gada całymi zdaniami, czasami jak cos powie to można boki zrywać.:)
Jeśli chodzi o pampersy to my na dobre bez ale zalezy ile wypije wieczorem to wtedy mu przez sen zakladam bo jak się napije dużo to nie wytrzyma do rana.
Ja jeszcze rok w domku ale dalej studia to troche będę znowu miała czas zajęty ach tak to jest jak się czlowiek uczy na stare lata, hehe
Za 2 tygodnie do szpitala na coroczną diagnostykę co do tych hormonów to zobaczymy jak to będzie .
Troche się cieższy zrobił ale poczekam az go w szpitalu zważą :)

Widzę że u was tez dobrze a dzieci rosną nam szybko i juz 3 latki będą za pół roczku.

Buziolki :)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

12 wrz 2013, 16:32

Czesc Dziewczyny,

Kurcze my chyba w tyle jestesmy...byl czasz ze Szymek robil siusiu i kupe do nocniczka i..nagle przestal wolac ...wiec nosi takie majtki pieluche!!! Ale to chyba przez nianie bo ona mu nie wystawia nocniczka i chyba sie skapnal ze nie warto mowic jej ...bo on czasem popolsku a czasem po angielsku mowi i ona nie zawsze rozumie... :ico_olaboga:

Ale calymi zdaniami jeszcze nie mowi. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
zreszta z nim wogole jest smiesznie bo czasem slowo po polsku a nastepne po angielsku a trzecie wogole po swojemu powie... :ico_haha_01: i tylko wtajemniczeni rozumieja :-D
tez chce go do przedszkola poslac chociaz na troche jak skonczy 3 latka bo u nas sponsoruja dzieciaczkom 15godzin na tydzien a z tego co slysze to wszyscy rodzice sobie chwala ze dzieci duzo zyskuja na zajeciach przedszkolnych. :ico_brawa:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

12 wrz 2013, 16:37

mnie teraz z wpracy przeniesli do nowego miejsca ...na razie nudy ...w sumie to moglabym tu zostac i nawet byloby mi to na reke bo oni tu tylko do 17 ej pracuja i moglabym Szymka do przedszkola poslac juz teraz...a tak to w moim miejscu pracy czasem do 6ej mam zmiane i moglabym go odbierac o 193ej a zadne przedszkole tak dlugo otwarte nie jest. :ico_placzek:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

13 wrz 2013, 13:44

Tabogucka to kiepsko że tak długo pracujesz :(
A jak sytuacja z mężem ? Doszliscie do porozumienia ?
U nas w przedszkolu coraz lepiej z rozstawaniem :) dzis juz nie płakał :)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

27 wrz 2013, 11:58

hejka:) Tak czytam o tym przedszkolu :) ale ja nie będę córek wysyłać nigdzie:) Jak pójde do pracy to mama się nimi będzie opiekować;-)

magda1614 ja tez jeszcze czasem pampersa zakładam na noc:) fakt juz niedlugo 3 latka;)))

Maja już nie śpi w dzien a Wasze dzieciaczki śpią jeszcze??? ;) myslalam ze dluzej bedzie spac raz dziennie a nagle przestałą:)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

01 paź 2013, 18:09

no jaka cisza ;-) co u Was???;-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

31 paź 2013, 16:37

Czesc wpadlam na chwilke bo sie zezlilam!!!

Bylismy dzis na takim sparwdzeniu 2i pol latka...Wszystko okey...ale jedno mnie zastanowilo Szymek ma 93cm i 15.2 kg(w ubraniu)...A baba mi tam powiedziala ze jak bmi wyjdzie za duze lub na granicy to do dietetyka skieruja...
jak teraz zaczelam w te kalkulatory bmi on line wrzucac jego detale to wychodzi z ema nadwage...

a odjac 0.5kg (bluza dzinsy pasek) to waga prawidlowa... :ico_zly:
on tylko sie maly urodzil a potem zawsze byl puchaty...ale teraz mi sie zdaje ze coraz mniej...
no nic ale musze czekac czy cos napisz czy nie...

EEEE...humor mi pospula ta nadwaga!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

01 lis 2013, 13:22

Hey a tu nikogo...

Aneta11 Tylko sie nie obraz ale Twoja Maje tez wstawilam w ten kalulator(jakos w lipcu podalas jej wzrost i wage)i wyszla tez nadwaga... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: durnowate te kalkulatory mam to w d***

rozmawialam tez z lekarzem znajomym co prawda dermatologiem ale on twirdzi ze dzieci po 5 roku zycia traca swoj dziciecy tluszczyk dopiero...

Szymek terz i tak wyglad najszczuplej jak do tej pory ...wiec nawet jak napisz to ich oleje :-P

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

22 lis 2013, 10:27

tabogucka hejo;-) nie obrażam się;-) wiem ona była nie grubiutka tylko taka "ubita" ;-) a teraz juz jest ok,szwagierki syn jest cięższy id mojej córki a jest 4 miesiące młodszy od niej ;-) heh. Mysle ze teraz juz Maja stoi w tej wadze a rośnie tylko i nie tyje juz szybko;-) sama sie zastanawiam ile teraz Maja waży ;-) zobaczymy co Ci powie jeszcze,wydaje mi sie ze nie bedzie potrzebny dietetyk...

U nas ok,Maja ma taki czas ze sie bawi z Kasia a czesto woli sie sama bawic;-) dobrze chociaz ze jak ja nie mam czasu to ona pobawi sie zabawkami ,fajne jest to ze gada tymi "ludzikami" śmieszne to jak sie posłucha;-) Wasze dzieci tez sie tak bawią?:-) czyta sobie tam po swojemu jak nie pamieta dokładnie;-) i lubi kolorować;-) z nią to nie mam żadnych problemów,grzeczna jest teraz w sumie;-)

isalle
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2013, 12:43

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

25 lis 2013, 12:53

Drogie Mamy :)
Jestem położną, piszę pracę magisterską na temat standardów opieki okołoporodowej, której celem jest poznanie Waszych doświadczeń z przebiegu opieki położniczej w okresie ciąży i porodu w konfrontacji z założeniami standardu. W związku z tym mam do Was ( Mam, które urodziły dziecko w latach 2011-2013) przeogromną prośbę o wypełnienie ankiety http://moje-ankiety.pl/respond-52330.html
Będę bardzo bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę
Pozdrawiam serdecznie
Iza

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość