Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

11 gru 2013, 15:40

Martalka - to zdjecie krowy mojego szwagra :) Sama je robilam :P
Szymcio tez wszystko ma po starszakach - nie mam pojecia co mu kupic,chyba kupie mu autko na sznurku,lubi ostatnio ciagac rzeczy za soba :)


Nostromo - fajny kalendarz !

Biniu - kurcze,powazna sprawa :( Oby nic nie wykazalo !

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

12 gru 2013, 20:26

Napisałam długiego posta i mi go skasowalo :/// wrrr

Jestem dziewczynki ale tylko na chwile by sie zameldowac ze zyjemy i z checia bym z Wami popisala ale poki co nie mam neta. Jak tylko juz bedzie powroce i bede klepac z Wami :))) bo watkowi upasc nie pozwolimy. Zaraz kolejne urodzinki na watku sie rozpoczna :) ale to leciiii.
Wigilie spedzamy pierwszy raz sami przy zywej choince z ogrodu rodzicow.

Starania w toku i tak i nie. @ sie spoznia znowu ale tym razem pewnie przez stresy ktorych jak na zlosc nie malo przy koncu roku :/

Trzymajcie sie di do napisania :) wrócęęęęęę :****

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

14 gru 2013, 12:13

hej. Ja podczytuje co jakiś czas, ale nie mam czasu na odpisywanie.
Piotrek marudny jest już jakieś 2-3 tygodnie, budził się w nocy z płaczem. A teraz doszła gorączka (3 dni temu), jego pierwsza w życiu prawdziwa gorączka, bo wcześniej miał lekkie stany podgorączkowe. Nie jest przeziębiony, nie ma kataru, lekko kaszlał (ale on przez cały okres jesienno-zimowy pokaszluje troszkę), a temperaturę ma 38-39stopni.. Byliśmy u lekarza, dał antybiotyk, bo ma lekko czerwone gardło i lekko zaczerwienioną błonę uszu( nieżyt uszu bardziej, a nie zapalenie). No ale jak ma gorączkę to sam by się nie wykurował. A więc mamy antybiotyk od czwartku. Dziś już lepiej, od wczoraj wieczora nie dostał nic p-w gorączkowego.. A tak, budził się o 4 w nocy z temp 39, wymiotował i potem leżeliśmy do 7 rano.
biniu i jak tam Twój mąż? co biopsja wykazała?
A co kupujecie dzieciaczkom na święta? Ja chyba dokupię klocki z Mega Bloks, ma już jeden zestaw i ciągle są nr 1 u nas :-) Myślałam o misiu co śpiewa kołyski na dobranoc, na warsztat jest za mały jeszcze.. Nie wiem sama..
o, i jak na złość, M dzwonił przed chwilą, że jakiś facet jemu uderzył na parkingu i cały błotnik do wymiany :ico_zly:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

14 gru 2013, 12:40

Nie wiem co kupię. Może garaż drewniany. Jachu to maniak aut i motorków.
A wiem, że M odkupuje od kogoś lego duplo, ale bez pudełek, więc być może tylko zahomikujemy i "wydamy" w chwili nuuudy. :ico_haha_01:
Milena dostanie kuchenkę. A chłopaczyska starsze!!!??? Nie mam zielonego pojęcia!

Zdrówka zyczę.
A co do gorączki, to to właśnie znak, że dziecko zwalcza chorobę. Pewnie by się wybronił, zwłaszcza, że gardło ma jak piszesz zaczerwienione jedynie. Ale uszko to już poważniejsza rzecz.
Wapno, wit C, ciepełko itd.

Mój Jacho z mega glutem i od tego kaszel.
Gorączka była przez dobę, to wczorajszego wieczora, teraz już spokój. Może wyjdziemy obronną ręką ;)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

14 gru 2013, 16:40

hej, ja też podczytuję, ale nie mam czasu napisac, bo ostatnio wszystko się jakoś sypie. w tamtym tygodniu moja mama wylądowała w szpitalu, podejrzewali serce, ale badania nic nie wykazały, wróciła do domu i nadal boli ją w klatce. Ola zasmarkana, ja cały czas na antybiotyku ze względu na nawrót anginy, a dziś na nowo mam ból ucha gardła i katar, Niech ten rok już się skończy!!!!
Biniu- trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze z męzem &&&&
Martalka i Asieńka- zdówka dla Waszych synków!!!
ja Oli zakupiłam na święta interaktywnego Kubusia Puchatka.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

14 gru 2013, 21:37

Zdrówka dla chłopaków, kurka, że też ciągle coś ich łapie.
Czarek zdrowy - odpukać, ale piątki w natarciu i maruda, ma problemy z zaśnięciem i przebudza się w nocy, ale może to z powodu braku taty, tęskni za nim chyba. Jak tylko widzi, że telefon dzwoni to woła "tata, tata, brum, brum".

Na dodatek w czwartek wywrócił się o własne nogi i rozciął sobie wargę w dwóch miejscach szaleniec mały.

My mamy duplo na święta, dobrze, że zakupione jeszcze w listopadzie bo teraz nie mam wogóle do tego głowy. Do Świąt jakoś szczególnie też się nie przygotowuje.

A u K. od wczoraj nie ma gorączki tylko lekki stan podgorączkowy do 37,5 max, nie przyjmuje już leków na zbicie.
Biopsje miał mieć w środę, okazało się, że lekarka z Poznania nie przyjedzie i odwołane ale za to w czwartek jego przewieźli do innego szpitala i tam mu ją zrobili. Wyniki miały być wczoraj jakieś pierwsze, bo na dokładne dwa tygodnie trzeba czekać, ale lekarze z naszego szpitala twierdzą, że jeszcze ich nie mają. Dzisiaj to już weekend więc nic się nie dzieje, oby w poniedziałek były jakieś wieści, dobre wieści bo wysiadam.


Na domiar złego popsuło mi się auto :ico_placzek:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

15 gru 2013, 15:49

Trzymaj się biniu :ico_buziaczki_big: musi być dobrze!!!

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

18 gru 2013, 20:39

hop, hop jest tu ktoś?????

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

20 gru 2013, 19:23

Ja tu lecę i pędzę by poczytać i nadrobić co u Was a tu zaledwie kilka postów ?
Ejjj no babeczki ?
Jak przygotowania do świąt ? U nas jak zwykle już chyba na ostatnią chwilę wszystko. Tyl dobrze, że choinka z ogrodu rodziców żywa będzie to czeka na nas cierpliwie ;)
W Biedronce teraz wyprzedaż zabawek jest i takie puzle konstrukcyjne kupiliśmy małej za 13zł :) i jeszcze coś jej w weekend dokupimy. U nas bez prezentów w tym roku, tylko dla dzieci.

Jutro Kubuś od eSKi kończy 2 latka !!! Masakra jak to leci :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

21 gru 2013, 21:10

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia :) pierwszy dwulatek na naszym wątku :)
D. usypia małą, a ja zaraz zabiorę się za pierniczenie :P w spokoju i ciszy hehe
Wigilię gdzie spędzacie ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość