Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

09 wrz 2013, 12:56

Z seriali to chyba tylko "Przyjaciół" lubiłam, no i oczywiście "Twin Peaks". Ale teraz jakoś nie mam czasu na oglądanie niczego. Tzn. czas by się znalazł, ale wolę nie zaczynać.

Haniak21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:56

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

25 wrz 2013, 09:59

Mnie ostatnio wciągnął serial "Touch" w http://www.eska.tv/. Jest to serial o ojcu samotnie wychowującym autystyczne dziecko, które zaczyna z czasem komunikować się z nim za pomocą liczb. Taki serial w sumie z pogranicza sc-fi.

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

03 paź 2013, 10:42

Spartakus jest super :)

mpech
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2013, 13:39

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

25 paź 2013, 13:47

Ja ostatnio zabrałam się w końcu za Breaking Bad. Doskonały serial - ciekawa akcja i realistyczne postacie. Żałuję, że tak późno się za niego zabrałam.

Amela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2013, 12:32

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

25 lis 2013, 12:46

A ja polecam "Rodzina Soprano" ,oglądałam już kilka razy od deski do deski i mi się nie nudzi.

gochaklich
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2013, 18:09

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

02 gru 2013, 18:56

Dla mnie najlepszy serial ostatnich lat ever to Mad Men!

Awatar użytkownika
Agun
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2013, 22:09

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

04 gru 2013, 22:52

Mnie ostatnio strasznie wciągnęło Once Upon A Time - taki baśniowy serial, super sprawa! :) I nie myślcie, że jak baśniowy, to dla dzieci - absolutnie!
I mnie również;) Dobór postaci, korelacje między nimi (nie wiem czy zauważyliście, ale jakby się uprzeć, to tam każdy każdego jest w jakiś sposób rodziną :ico_haha_02: ) i jeszcze ci aktorzy - wg mnie każdy idealnie do swojej roli jest wybrany. Uwielbiam zwłaszcza postać kapitana Haka i...Piotrusia Pana;)

Poza tym ostatnio wciągnął mnie mocno serial Sleepy Hollow. Główną postacią jest tam Ichabod Crane, który...zmarł w wyniku odniesionej rany w walce z niezwykłym przeciwnikiem, któremu uciął głowę.Wskrzeszony budzi się 250 lat później we współczesnym Sleepy Hollow. W tym samym czasie w mieście pojawia się też tajemniczy jeździec mordujący ludzi. Łącząc siły z lokalną panią szeryf, Crane musi rozwiązać zagadki z przeszłości, które prowadzą go w sam środek walki pomiędzy dobrem a złem. (opis z kinomaniak.tv)

Innych seriali nie oglądam. Może kiedyś wrócę do jakiś klasyków polskich i światowych.

catwoman
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 paź 2013, 16:55

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

31 gru 2013, 13:39

Ja Once Upon a Time oglądałam dwie serie, trzecia jakoś tak poszła w odstawkę. Mówicie, że warto nadrobić? :P

A poza tym oglądam na bieżąco: How I Met Your Mother, Modern Family, The Big Bang Theory. No i czekam na nowy sezon Hannibala i Gry o Tron. :D

maladi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 14 wrz 2013, 18:46

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

04 lut 2014, 20:05

Bardzo lubię "Gotowe na wszystko" :D też czekam na "Grę o tron" ;)

Gabrriella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 lut 2014, 20:23

Re: Seriale - ambitne, wciągające, klasyki

15 lut 2014, 17:29

Prawo agaty i ranczo... te dwa seriale rządzą :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość