Asis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 gru 2009, 12:37

14 sty 2010, 15:40

Ja uwielbiam chodzić w butach na obcasach, ale mam problem z kręgosłupem i lekarz odradził mi chodzić w butach na wysokim obcasie. :ico_placzek: Ale wiadomo lekarz swoje a ja swoje :ico_haha_02:

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

14 sty 2010, 15:43

Hehehe Asis a co tam lekarz może wiedzieć nie? Jak w ogóle można zabronić kobietom chodzić w butach na obcasie, koszmar!!

wiernaFanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:37

Re: Jak wysokie obcasy?

24 sty 2014, 12:34

ja bym lepiej zatroszczyła się o własne zdrowie a nie lekceważyła lekarza przez własne widzi mi się..

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Jak wysokie obcasy?

25 sty 2014, 15:25

Dla mnie z kolei im wyższy obcasy tym gorzej i mniej wygodnie,nie wyobrażam sobie tego szczególnie teraz kiedy mamy zimę i taki lód na chodnikach. Płaska podeszwa najlepiej się sprawdzi.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Jak wysokie obcasy?

22 mar 2014, 21:24

Uwielbiam obcasy i gdybym mogla nosiłabym nawet te 10 czy 15 cm. Niestety jestem wysoka i wyglądałabym dziwnie w butach na obcasie. Mogę jedynie powzdychać do pięknych szpilek z http://allani.pl/wyszukaj/buty Gdyby było o 5 cm niższe to bym się skusiła:)

borsuk9w
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:32

Re: Jak wysokie obcasy?

14 kwie 2014, 20:06

a ja tam lubię na płaskim na każdą okazję, bo żeby nosić szpilki trzeba mieć i zgrabne nogi i umiejętność poruszania się w nich. Jak patrzę na niektóre kobiety, które ledwo chodzą na szpilkach tylko dlatego, że są modne to śmiać mi się chce ;) często zastanawiam się co wolałby facet: czy żeby jego żona miała pełny uśmiech czy żeby chodziła w szpilkach za wszelką cenę, co skończyłoby się wywrotką i wybiciem zęba.

Jacofashion
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 sty 2014, 13:02

Re: Jak wysokie obcasy?

16 kwie 2014, 14:18

Buty na obcasach nie są wygodne,ale czasem trzeba je założyć i nie ma innego wyjścia... To też w wielu przypadkach nic innego jak tylko kwestia przyzwyczajenia,a jeżeli chodzi o długość to nie wyższy niż na 10 cm:)

ewakk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2014, 11:23

Re: Jak wysokie obcasy?

22 kwie 2014, 09:57

Uwielbiam wysokie obcasy, ale nigdy nie mam okazji ich nosić - do pracy chyba za daleko, plus jeżdżę komunikacją miejską, co nie jest wygodne, a niezbyt często wychodzę na miasto. :/

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Jak wysokie obcasy?

25 kwie 2014, 16:45

Ja lubię buty na wysokich obcasach, ale wiadomo, że nie zawsze są praktyczne, a może inaczej - najczęściej nie są :-) Dlatego zamiast butów na obcasie bardziej bym się zastanowiła nad butami na koturnie. Ostatnio wpadły mi w oko takie czarne koturny. Co byście na nie powiedziały? Wyglądają ciekawie? Cena na pewno jest interesująca, bo tylko 55zł, więc chyba nie będę się długo zastanawiała, bo jeszcze ktoś mnie wyprzedzi i je kupi :-)

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Jak wysokie obcasy?

08 maja 2014, 13:50

Dla kobiet o wysokim wzroście faktyczne dodatkowo szpilki powiedzmy 10cm będą lekkim dyskomfortem,natomiast jeżeli jesteśmy niższe to w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie. Poza tym ostatnio nawet się do nich przekonałam,szpilki nie są takie złe jak sądziłam:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość