Awatar użytkownika
Metylda
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2013, 23:21

Re: Na jaki film czekasz?

26 sty 2014, 23:29

Co do Hobbita, mogę się zgodzić, że Jackson być może przekombinował. Ja lubię dwójkę, ale z tym zarzutem się mogę zgodzić. Co do nielogiczności jednak, to nie bardzo widzę, gdzie tu nielogiczność. Wszystko toczy się po kolei, zgodnie z historią. No, ale każdy ma prawo odebrać po swojemu dzieło artysty:)
Co do Robo to ja się naturalnie zgadzam. To na pewno będzie nowy film, a nie żadne odnowienie. Szkielet jest ten sam, co całej serii, ale fabuła, aktorzy i ogólnie pokazanie robo na pewno będzie inne. Filmy o 007 też mają zawsze ten sam szkielet, a jednak nikt nie uważa, że są to odgrzewane części. To też tak powinno być traktowane.

catwoman
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 paź 2013, 16:55

Re: Na jaki film czekasz?

30 sty 2014, 13:50

Co do aktorów w RoboCopie - jestem ciekawa jak wypadnie mało znany Joel Kinnaman na tle wielkich aktorów takich jak Oldman, Keaton, czy Jackson. Ja go kojarzę z serialu "Dochodzenie" i w sumie tam był całkiem niezły. :)
Pójdę z moim facetem, zrobię mu frajdę. :D

Gabrriella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 lut 2014, 20:23

Re: Na jaki film czekasz?

08 lut 2014, 20:32

Ja czekam na film Witaj w Klubie. Widziałyście jak Matthew McConaughey schudł do tego filmu? Wyglądał strasznie. Gra tam człowieka chorego na hiv. Film dopiero 14 marca będzie w kinach, ale już nie mogę się doczekać. Bardzo lubię Mathew, szczególnie po serialu Detektyw. Fajnie wypadł też w Wilku z Wall Street choć był niestety za krótko jak dla mnie.

Awatar użytkownika
Pluszakowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 30 lis 2013, 23:41

Re: Na jaki film czekasz?

11 lut 2014, 00:10

Nie mogę się doczekać seansu LEGO PRZYGODY. :> Jako dziecko uwielbiałam klocki, więc muszę to obejrzeć. :)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Na jaki film czekasz?

11 lut 2014, 13:04

catwomam - Jak dla mnie to mu wyszło i to jeszcze lepiej niż w zapowiedziach. :) Nie dość, że musiał zagrać policjanta, męża i ojca, to potem jeszcze ludzkiego- i momentami mniej ludzkiego Robota. Samuel Jackson był boski w roli tego prowadzącego program i nawet dzieciak Murphiego był dobry - jak musiał przyzwyczaić się do nowego, blaszanego taty. ;)

Gabrriella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 lut 2014, 20:23

Re: Na jaki film czekasz?

15 lut 2014, 17:22

Ja z niecierpliwoscia czekam na "Tajemncia Filomeny" naprawde bedzie sie dzialo...

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Na jaki film czekasz?

14 mar 2014, 13:05

A Telimena już nie leciała? Już mi się kiedyś tytuł obił o uszy. :)

W sobotę idziemy na "Obietnicę", już taki film bardziej o młodych, ale zapowiada się dobrze.

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Na jaki film czekasz?

17 mar 2014, 17:06

Byłam na "Obietnicy", przejmujący obraz współczesnej młodzieży i relacji rodzinnych, mnie się podobało.

catwoman
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 paź 2013, 16:55

Re: Na jaki film czekasz?

19 mar 2014, 17:54

Ja także byłam na "Obietnicy". Warto obejrzeć, film stwarza spore możliwości interpretacji zachowania głównej bohaterki. Ja sporo myślałam nad problemami poruszonymi w filmie po wyjściu z kina.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Na jaki film czekasz?

01 kwie 2014, 15:56

Nie będe oryginalna, mnie też poruszyła Obietnica, nawet znalazłam na filmwebie info o historii, na podstawie której powstał scenariusz.
Teraz to czekam na Herkulesa i Miasto 44. ;)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość