catwoman
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 paź 2013, 16:55

Re: Gry komputerowe...?

04 gru 2013, 12:30

Ja gram, swojego czasu grałam więcej (jak byłam młodsza). ;) Ulubione to chyba rpg typu Baldur's Gate, Neverwinter Nights, czy strategie różne, np. Heroes of Might & Magic. :)

wicia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 lis 2013, 13:34

Re: Gry komputerowe...?

18 mar 2014, 10:36

A ja gram teraz w Syberię. Fajna, przygodowa.

silvia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 04 kwie 2012, 17:40

Re: Gry komputerowe...?

22 mar 2014, 20:44

Ja zaczynam Wiedźmina II.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Gry komputerowe...?

16 kwie 2014, 11:12

Grywam do dzisiaj, a kiedy to całymi dniami. :) Zwłaszcza RPG i różne rodzaje, byle fantasy. :
Teraz wolę gry planszowe, bo to jest większa radocha, jak się pogra z rodziną niż samemu, a nigdy jakoś nie chciałem wciągać się w grę na kompa przez sieć.

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Gry komputerowe...?

16 kwie 2014, 12:53

Kiedys namietnie w Simsy- we wszystkie czesci i dodatki... Teraz niestety nie mam na to czasu:( Makaroni w jakie gry gracie? Mloda wchodzi wlasnie w wiek, kiedy gry zaczynaja ja interesowac...

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Gry komputerowe...?

17 kwie 2014, 11:56

Kiedys namietnie w Simsy- we wszystkie czesci i dodatki... Teraz niestety nie mam na to czasu:( Makaroni w jakie gry gracie? Mloda wchodzi wlasnie w wiek, kiedy gry zaczynaja ja interesowac...
Różne. :) Bo mamy i takie strategiczne całkiem dla dorosłych i takie lżejsze tytuły, ale jeżeli chodzi o zabawę, to czasem i lepsze.
A jaki wiek tak w ogóle masz na myśli? Bo gry planszowe, to już najlepiej tak co najmniej z 6-8 lat. Ostatnio np. gramy najwięcej w "Duuuszki", ale jest z czego wybierać w grach. Niekoniecznie musi to być chińczyk, czy jakieś "na grzyby". :D

szpilki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 04 lis 2013, 13:37

Re: Gry komputerowe...?

17 kwie 2014, 12:15

A ja gram teraz w Syberię. Fajna, przygodowa.
Oj, w Syberię też grałam. I to chyba w dwie części, z tego co kojarzę :)
Bardzo dobra gra.

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Gry komputerowe...?

18 kwie 2014, 12:46

Kiedys namietnie w Simsy- we wszystkie czesci i dodatki... Teraz niestety nie mam na to czasu:( Makaroni w jakie gry gracie? Mloda wchodzi wlasnie w wiek, kiedy gry zaczynaja ja interesowac...
Różne. :) Bo mamy i takie strategiczne całkiem dla dorosłych i takie lżejsze tytuły, ale jeżeli chodzi o zabawę, to czasem i lepsze.
A jaki wiek tak w ogóle masz na myśli? Bo gry planszowe, to już najlepiej tak co najmniej z 6-8 lat. Ostatnio np. gramy najwięcej w "Duuuszki", ale jest z czego wybierać w grach. Niekoniecznie musi to być chińczyk, czy jakieś "na grzyby". :D
No wlasnie, ja Chinczyka, i Grzybobrania mam juz po kokarde. Mloda jest w zerowce, a mysle, ze planszowki to dobra alternatywa dla tv i kompa:) A o czym te Duszki?

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Gry komputerowe...?

25 kwie 2014, 11:48

myszka1 - w skrócie: masz pięć figurek i kilkadziesiąt kart. W zależności od tego jaka karta się pojawi musisz zabrać jedną z figurek: np. duszka, fotel, butelkę itd. :) Tylko cała zabawa jest w tym, że wszyscy chcą jak najszybciej porwać figurkę, a często się okazuje, że wzięli nie tą co trzeba, bo nie zauważyli, że jakiś kolor albo kształt już jest na karcie. :)

A z komputerowych, to mam ostatnio chrapkę na Herosów 3, bo ktoś dorobił 3 zamki. Przynajmniej taki filmik był na demotach. :D

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Gry komputerowe...?

26 kwie 2014, 19:38

Brzmi ciekawie, fajnie, ze teraz powstają coraz ciekawsze planszowki. Nie sa tak nudne jak kiedys. Teraz i dorosli i dzieci maja z takiej gry frajde.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość