lilo

Re: Kurs masażu.

17 sty 2013, 11:02

Wybrane kierunki owszem, mają wartość, ale studia liczą się przy wybranych stanowiskach.
No ale chyba tu rozmawiamy o masażach, rehabilitacji itp a ty piszesz że studia to pic na wodę :ico_noniewiem:


A może twoich znajomych nie pytano o studia bo te dane trzeba wpisać do CV, więc są już pracodawcy znane? :ico_oczko:


Doświadczenie - fakt - jest bardzo ważne - tylko czy po studiach czy po kursie - tego doświadczenia dopiero musisz nabrać.

Wiola12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2013, 00:25

Re: Kurs masażu.

01 lut 2013, 00:27

Jak bardzo wartościowy jest według was tak link usunięty przez obsługę forum ? Zamierzam się zgłosić i chciałabym poznać opinie, gdyż wiadomo pieniędzy bezsensownie wydawać nie chcę.

kapelusznik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:26

Re: Kurs masażu.

14 lut 2013, 12:41

jak ktoś planuje tak super poważnie zajmować się masażem to warto iść do jakieś szkoły, albo na studia np fizjoterapia czy coś. a jak tak bardziej dla siebie, to można pójść na jednodniowy kurs masażu np. z partnerem :) ja kiedyś kupiłam w Centrum-Prezentow kurs masażu dla dwojga i poszliśmy z moim byłym. było super i kupę śmiechu :D wprawdzie po takim kursie nie wiele się nauczyliśmy, ale fajnie spędziliśmy cza we dwoje smarując się jakimiś tam olejkami itd.

rikardo87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:13

Re: Kurs masażu.

23 maja 2014, 12:39

chętnie moją kobietę bym na taki kurs wysłal bo ostatnio potrzebuje masażu

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Kurs masażu.

04 maja 2015, 13:01

Powiem Wam,że jest to świetny pomysł ponieważ ludzie coraz bardziej zaczynają doceniać znaczenie masażu .Tego jaki komfort może on przynieść i o wiele chętniej z niego korzystają niż na przykład kilka czy kilkanaście lat temu. Sama zrobiłam sobie taki kurs masażu, kupiłam łóżko, odpowiednie olejki i dorabiam sobie tak po pracy.
Dodam,że nie była to droga inwestycja ponieważ takie ojeki są w dobrej cenie .Zamawiam tutaj:
http://www.juventas.pl/kosmetyki/olejki-do-masazu/

W Juventasie dostanie się je w bardzo dobrych cenach ( swoją drogą to możecie się zainteresować ponieważ są rewelacyjne do pielęgnacji skóry - nawet dla siebie). W tradycyjnych drogeriach są drogie a tutaj litr profesjonalnego olejku kupicie za niecałe 50 zł.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kurs masażu.

19 cze 2015, 07:28

Beauty Lux w Warszawie, tam właśnie robiliśmy szkolenia zawodowe - bardzo pozytywne doświadczenie, przede wszystkim - długi program i mnóstwo wiedzy do opanowania, ale dzięki temu całość udaje się ogarnąć wielokrotnie szybciej.

violciayy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:03

Re: Kurs masażu.

09 sie 2015, 23:13

Liczą się umiejętności. Jak nauczysz się szybciej masażu na przykład w http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-eduk ... policealna to szybciej możesz zarabiać sama nawet świadcząc usługi bez względu na papierek.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kurs masażu.

07 cze 2017, 07:27

Beauty lux uczy zawodu. U nich macie długie szkolenie z masażu, które faktycznie przygotowuje do pracy. Kosmetyczką nie zostaje się z dnia na dzień, tylko z czasem. W przypadku masażu jest identycznie, ale tutaj konieczne jest poświęcenie jeszcze więcej pracy na to wszystko. Docelowo jednak na bank swoje zrobicie.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości