zanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2014, 00:32

CZY JA PRZESADZIŁAM?

27 sty 2014, 13:22

Nie wiem może przesadzam, ale już mam tego coraz bardziej dość. Jestem z nim już ponad pół roku, z tym że wcześniej on był za granicą ja w pl widywaliśmy się tylko od czasu do czasu. Odkąd jest w pl woli spędzać czas z kumplami niż ze mną. Od miesiąca usiłuję spędzić z nim weekend, ale mimo tego że jesteśmy umówieni jemu zawsze coś wypadnie, a to musi zawieźć gdzieś znajomych, a to spotkał się z kumplami. Wczoraj już tego nie wytrzymałam bo poszedł na parapetówę do kumpla i oczywiście ze mną się nie spotkał bo nie miał go kto przywieźć (zepsuł mu się samochód więc był zależny od kumpla który nie chciał tak szybko wracać). Może tym razem to nie była jego wina ale nie wytrzymałam i tak nawrzeszczałam na niego, że praktycznie chyba nawet wykrzyczałam mu że to koniec między nami, nie pomogły nawet tłumaczenia jego kumpla. On niby błagał żebym poczekała że zaraz coś skombinuje i u mnie będzie ale ja dałam mu 40 min na zjawienie się u mnie a jak nie to powiedziałam, że może nonono. Jak myślicie przesadziłam? On się jeszcze do mnie odezwie, czy to już naprawdę koniec?? : :-/

pandorola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2014, 15:01

Re: CZY JA PRZESADZIŁAM?

05 lut 2014, 15:20

To zależy, jeżeli faktycznie mu na tobie zależy i faktycznie zawsze coś mu wypadało, psuło się auto czy co tam ci jeszcze opowiadał. Jeżeli więc się odezwie, to znaczy, że mówił prawdę (ale i tak musisz z nim poważnie porozmawiać na temat waszego związku, bo to tak dalej przecież nie może wyglądać!!), a jeśli nie, no to wychodzi na to, że okazałaś się naiwna, niestety. Tak czy siak, niezależnie od tego, jak sytuacja się rozwinie, moim zdaniem koniecznie musisz mu wszystko wygarnąć

kujawiaczek1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2014, 12:14

Re: CZY JA PRZESADZIŁAM?

27 maja 2014, 13:15

Jeżeli dalej by to miało tak wyglądać, to jestem zdecydowanie na nie ;) W związku, zwłaszcza na początku, ludzie chcą być razem, ile się da. A tutaj jest tendencja odwrotna.

AlicjaWKrainieCzarow
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2014, 14:28

Re: CZY JA PRZESADZIŁAM?

05 cze 2014, 14:48

Myślę, że nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Tak naprawdę ktoś z forum nie znając Ciebie, Twojego faceta i sytuacji może Ci tylko zaszkodzić. Jedyna sensowna rada jaką można dać to szczera rozmowa ;)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: CZY JA PRZESADZIŁAM?

08 cze 2014, 16:03

No niestety tak jak mówi Alicja nikt nie zna waszej sytuacji lepiej niż ty sama :) także doradzenie co by zrobić jest dość ciężkie. Jedyną sensowną radą jaką można ci dać to porozmawianie z nim na spokojnie i wyjaśnić sobie te zajście :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość