22nika27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:46

Re: Marzenie - schudnąć

13 maja 2014, 22:49

Więcej ruchu to podstawa, ograniczenie niezdrowego jedzenia oraz właśnie regularność, porzadne śniadanie a nie objadanie się wieczorem.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Marzenie - schudnąć

05 lip 2014, 10:44

Dużo osób waży dużo na dużo, żeby przyjąć radę z serii mniej jedz i się ruszaj. Nie bez powodu ludzie otyli nie potrafią sobie poradzić z kg. Dobre jest postawienie na odpowiednią dietę i wtedy można zacząć powoli zmianę nawyków żywieniowych. Diety są różne, ale warto postawić na takie, które nie niszczą organizmu i w których kontola zdrowia jest ważna. Są diety takie jak Cambridge, gdzie dietetyk ma nad nami kontrolę i może nas wspierać. Ważne są w takich dietach stałe zbilansowane posiłki. Można oczywiście też sobie pomóc produktami, które wspomagaja odchudzanie.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Marzenie - schudnąć

09 lip 2014, 13:27

Zgadzam się z Coolką :) niestety osoby które uważają i rzeczywiście ważą za dużo nie często nic nie chcą z tym zrobić tylko po prostu się "użalają" nad sobą. Poza tym pamiętajmy nie od razu buduje się wymarzoną sylwetkę czasem potrzeba większego nakładu pracy i przede wszystkim czasu :) za szybkie zrzucanie wagi może być wręcz szkodliwe dla naszego zdrowia. Kluczem do sukcesu jest dobrze zbilansowana dieta + ruch i można się wspomóc suplementami diety takimi jak np L-karnityna czy też chrom :)

angiella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 15 wrz 2012, 20:50

Re: Marzenie - schudnąć

12 lip 2014, 15:36

Ja zmieniłam styl życia nie myślałam że muszę schudnąć myślałam że muszę zmienić dietę i więcej się ruszać to pomaga dziś konsekwentnie jem dużo warzyw i owoców często ryby i chude mięso nawet catering który przywozi nam do firmy Mekong ja wybieram wegetariański bo lżejszy. I po paru dobrych tygodniach była poprawa czasem znajdę czas na rower albo szybki spacer ale liczy się konsekwencja w działaniu i dobry cel.

Ollllla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2014, 09:23

Re: Marzenie - schudnąć

28 sie 2014, 10:12

Pomóżcie, za trzy tygodnie będę świadkiem na ślubie, a muszę "wcisnąć" się w swoją sukienkę! Jak wyglądać szczuplej bez drastycznych diet i głodówek? Będę wdzięczna także za wszystkie artykuły w stylu: weselezklasa.pl/poradnik/odchudzanie/

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Marzenie - schudnąć

29 sie 2014, 12:33

Głodówki nic nie dadzą, najważniejsze, żeby się ruszać.

Ollllla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2014, 09:23

Re: Marzenie - schudnąć

29 sie 2014, 12:53

tu znalazłam garść porad: http://www.weselezklasa.pl/poradnik/dieta-przed-slubem/ wprawdzie dla przyszłych Pań Młodych, ale na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Marzenie - schudnąć

29 sie 2014, 12:57

Głodówki nic nie dadzą, najważniejsze, żeby się ruszać.
Oj, ale dietę też trzeba trzymać, niektórym sam ruch nic nie da :/

compelling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:14

Re: Marzenie - schudnąć

31 sie 2014, 14:02

Marzenie da się spełnić. Ja w swoim życiu postawiłam na zabiegi odchudzające, bo nic innego nie przynosiło efektów. Dobra jest kriolipoliza. To zabieg polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej. Swój zabieg wykonywałam w Krakowie w vicihair.pl i jestem pozytywnie zadowolona, bo moje rozmiary się zmniejszyły i to widać gołym okiem.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Marzenie - schudnąć

13 wrz 2014, 08:33

Nadal jestem przekonania, ze musi być odpowiednia dieta. Przede wszystkim stawiałabym na zbilansowane posiłki i przemyslane kalorycznie. Często polecam dietę Cambridge i odwiedzenie ich strony, bo tam są podane rozpisane posiłki kalorycznie na cale tygodnie. można się podpierać tym, albo kilka posilkow skopiować do swojej diety. Mają też produkty spomagające, więc fajnie to się sprawdza. Wtedy marzenia stają się rzeczywistością i nie kosztem zdrowia.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość