kathrina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2011, 17:30

Motoryzacja przyjazna kobietom

22 kwie 2011, 16:29

Rozglądam się trochę za nowym autem dla siebie i byłam ostatnio w nazwa usunięta przez administratora ze względu na reklame. Strasznie fajny salon! Są nastawienie na indywidualne podejście do klienta, zwłaszcza kobiety. Nie podchodzą jak do słodkiej idiotki tylko potrafią wszystko sensownie wytłumaczyć, doradzić i pomóc w tych wszystkich kredytach, ubezpieczeniach i innej papierologii. W końcu ktoś pomyślał o kobietach użytkujących samochody. Polecam!
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2011, 22:28 przez kathrina, łącznie zmieniany 1 raz.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 kwie 2011, 21:23

kathrina, jak chcesz reklamować na forum to zgłoś się do administratora.

Awatar użytkownika
gwiazdka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2011, 15:18

06 paź 2011, 15:08

Ja też myślę nad kupnem autka.. ale jakiegos małego :)

inezka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 22 wrz 2011, 16:10

06 paź 2011, 19:46

autko to fajna sprawa :)
ja nie mam swojego ze wzgedu na brak funduszy,ale tata pozycza

i powiem,ze bardzo sie ciesze,ze mam prawko, mozna samemu pojechac gdzie sie chce i nikogo prosic nie trzeba

Awatar użytkownika
brukselka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2011, 12:09

18 paź 2011, 10:39

Ja własnie chce zrobić prawko.. Marzy mi się małe ale własne autko :)

Awatar użytkownika
jolciaOch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 22:36

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

18 sty 2013, 20:51

Są nastawienie na indywidualne podejście do klienta, zwłaszcza kobiety. Nie podchodzą jak do słodkiej idiotki tylko potrafią wszystko sensownie wytłumaczyć, doradzić i pomóc w tych wszystkich kredytach, ubezpieczeniach i innej papierologii. W końcu ktoś pomyślał o kobietach użytkujących samochody.
No niestety, ale w większości warsztatów i serwisów samochodowych podejście do kobiet-kierowców nie zmieniło się chyba od średniowiecza ;)

kasia1984
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2014, 14:06

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

15 wrz 2014, 15:20

Ja czynnie używam auta jakieś 5-6 lat.
i potwierdzam też miałam wiele przejść z warsztatami i mechanikami samochodowymi.
Na przegląd auta zawsze wysyłałam męża, jednak któregoś razu musiał wyjechać więc przegląd został na mojej głowie i znalazłam chyba wręcz stworzony dla kobiet serwis samochodowy superservice.pl
Jest to serwis typu door to door a więc zamawiasz sobie przegląd w internecie hehe ja jako zakupocholiczka internetowa lubię takie rozwiązania :P
No więc przez internet umawiam sobie przegląd okresowy, wymianę olejów filtrów itp. np na 9 zamawiam aby ktoś przyjechał po moje auto pod dom jak już zrobią przegląd itp. to mechanik odstawia je z powrotem ok 16 pod dom :)
Uwielbiam takie rozwiązania bez wychodzenia z domu masz przegląd a opłaty dokonuje się przez internet :)

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

31 sty 2015, 22:12

A zdarza Wam się przeglądać też serwisy ogłoszeniowe, gdzie sprzedawane są samochody? Mój mąż mi ostatnio mówił, że olx wprowadził opłaty za wystawienie samochodu i teraz ludzie szukają alternatyw żeby sprzedać samochód. Spotkaliście się z tym?

KajaMilew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 lis 2014, 16:39

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

02 lut 2015, 16:13

Dla mnie to tylko autko z automatyczną skrzynia biegów i małe:) ale jako pasażer lubię duże samochody.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Motoryzacja przyjazna kobietom

12 lip 2015, 21:08

Nie rozumiem czemu uważa się, że motoryzacja to coś, czego kobiety nie pojmują. Ja tam dobrze sobie radzę z samochodami, i płyny wymienię i koło zmienię :) I bardzo dbam o samochód, dla mnie samo mycie samochodu nie wystarczy, obowiązkowo korzystam z woskowania auta. W końcu ma służyć na lata.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość