Awatar użytkownika
beatrise
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 15 lip 2014, 11:15

Re: Na jaki film czekasz?

24 wrz 2014, 09:45

O Zbigniewie Relidze :) Z Kotem

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Na jaki film czekasz?

24 wrz 2014, 15:18

Też chcę obejrzeć ten film o Relidze :)

PannaHanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2014, 08:39

Re: Na jaki film czekasz?

26 wrz 2014, 13:04

Na "Miasto 44". Od dawna się wybierałam i wiecznie nie było czasu a czytałam dużo intrygujących recenzji, no i ta nagroda z Gdyni za efekty, więc coś czuję, ze może być fajnie. Idę dziś wieczorem, to długo nie poczekam, napiszę po seansie jak było. A poza tym na "Szybkich i wściekłych" ciekawa jestem jak wybrnęli z zakończenia po śmierci Paula.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Na jaki film czekasz?

29 wrz 2014, 14:29

Hanno, Haniu.. i jak wrażenia po filmie? :ico_haha_01: Ja już jestem po i wrażenia bardzo pozytywne. Piękny, choć brutalny film - jednak niesamowicie trzymał w napięciu a do tego refleksyjny. Dla mnie wyznacznikiem dobrego filmu jest intensywna dyskusja po wyjściu z kina. I tak właśnie było. Film zapada w pamięć.

PannaHanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2014, 08:39

Re: Na jaki film czekasz?

29 wrz 2014, 16:00

Hanno, Haniu.. i jak wrażenia po filmie? :ico_haha_01: Ja już jestem po i wrażenia bardzo pozytywne. Piękny, choć brutalny film - jednak niesamowicie trzymał w napięciu a do tego refleksyjny. Dla mnie wyznacznikiem dobrego filmu jest intensywna dyskusja po wyjściu z kina. I tak właśnie było. Film zapada w pamięć.
Oj sporo wrażeń Vitaminko, jeszcze to sobie wszystko układam w głowie. Bardzo mocna historia, bo przecież Stefan, Biedronka czy Kama to jeszcze dzieciaki... I znaleźli się w środku takiego piekła. Ten film ogląda się niby jak inne filmy wojenne, ale kiedy człowiek uzmysłowi sobie że Komasa prawdopodobnie posklejał swoich bohaterów ze wspomnień Powstańców, że to miasto faktycznie zostało wtedy zrównane z ziemią to aż ciarki przechodzą. Efekty specjalne super - walki na Czerniakowie, wybuchy, "deszcz" po eksplozji czołgu. Bardzo fajna muzyka. Sprawiłam sobie też książkę Marcina Mastalerza napisaną na podstawie scenariusza i zamierzam na spokojnie jeszcze raz to sobie teraz przeczytać.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Na jaki film czekasz?

02 paź 2014, 09:17

No właśnie, co myślicie o "Mieście 44"? Film zbiera bardzo różne recenzje. Niektórzy nie pozostawiają na nim suchej nitki...

Kata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2014, 09:13

Re: Na jaki film czekasz?

02 paź 2014, 18:20

No właśnie, co myślicie o "Mieście 44"? Film zbiera bardzo różne recenzje. Niektórzy nie pozostawiają na nim suchej nitki...
Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Byłam i jestem zachwycona. Z resztą czytałam ostatnio taką recenzję: http://wjezykach.com/kontrowersje-w-czasach-apokalipsy/ i zgadzam się w 100% z autorką, to trzeba zobaczyć!

darianomnom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2014, 12:29

Re: Na jaki film czekasz?

07 paź 2014, 12:33

widziałam, liczę na to, że załapie się na jakąś międzynarodową statuetkę.

angelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2014, 14:49

Re: Na jaki film czekasz?

07 paź 2014, 15:20

W dalszym ciągu nie widziałam Miasta 44 i obejrzę jak najszybciej :)

maciusiek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:48

Re: Na jaki film czekasz?

14 paź 2014, 11:54

miasto 44 fajne. Teraz czekam na hobbita ;)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość