monia102
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2014, 13:32

jaka bieżnia do domowych treningów

16 wrz 2014, 13:39

Hej dziewczyny:) Przymierzam się do zakupu bieżni do domu, lubię biegać ale w jesieni bardzo łatwo się przeziębiam więc wydaje mi się że lepiej będzie trenować pod dachem. Nie znam się zupełnie na sprzętach sportowych więc proszę o pomoc w wyborze, mile widziane konkretne firmy jakie się u Was sprawdziły i info na co koniecznie patrzeć przy zakupie
:-)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: jaka bieżnia do domowych treningów

17 wrz 2014, 10:36

Nie pomogę Ci, ale z chęcią przeczytam jakąś odpowiedź, bo mam ten sam problem:)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: jaka bieżnia do domowych treningów

17 wrz 2014, 10:53

A jakim budżetem dysponujesz? Ja bym postawiła na bieżnię elektryczną, nie należy do tanich ale będzie ci się na niej dobrze biegać. Pamiętaj o odpowiednim obuwiu do biegania bo możesz sobie uszkodzić stawy. Ja do tej pory biegałam w trampkach (wiem szczyt głupoty) i teraz ledwo chodzę. Gdy tylko dojdę do siebie kupię sobie jakieś porządne buty do biegania z http://www.landersen.pl/ A nie myślałaś o tym by zapisać się na siłownie? Tam też mają bieżnie, zaoszczędziłabyś sporo kasy.

dankawawa85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2014, 20:09

Re: jaka bieżnia do domowych treningów

22 wrz 2014, 20:18

Polecam york fitness.W naszym salonie mamy takie ponad dwa lata i super działają.Tylko trzeba je systematycznie smarować.

manicure ursynów

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: jaka bieżnia do domowych treningów

23 wrz 2014, 12:35

Też polecałabym zakup bieżni elektrycznej, a nie magnetycznej:) Wbrew pozorom nie są wcale takie drogie, rozejrzyj się za polskimi markami (np. Sapphire) – jakościowo nie ustępują zagranicznej konkurencji, a cena jest dużo lepsza. Przy zakupie patrz koniecznie na długość gwarancji jaką daje producent, a jeśli chodzi o parametry samego urządzenia to koniecznie: moc silnika i maksymalna prędkość, wymiary pasa, maksymalny ciężar użytkownika, możliwość regulacji nachylenia i pulsometr

britnisia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwie 2014, 15:23

Re: jaka bieżnia do domowych treningów

18 lis 2014, 10:13

Ja mam prostą, ale dość niezawodną :) http://www.skapiec.pl/site/cat/2206/com ... ry-image-1 - kolor moze troche zbyt zywy, ale mi do wnetrza akurat taki pasuje:) jak ktos lubi to polecam, bo bieżnia fajna i spełnia moje wymagania

luczak0kornelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2018, 11:45

Re: jaka bieżnia do domowych treningów

03 sty 2018, 11:54

Ja się zastanawiam nad bieżnią z Hop-Sport.pl, ma komputer, prezentuje się naprawdę dobrze, niektóre mają nawet 12 programów, ma ktoś? poleca?

raynor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2018, 11:23

Re: jaka bieżnia do domowych treningów

04 sty 2018, 12:38

nie jestem zwolennikiem sprzętu tego typu. bardzo często po niedługim czasie przeradza się to w niezwykle drogi i zajmujący dużo miejsca wieszak na ubrania ;)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: jaka bieżnia do domowych treningów

18 lut 2020, 11:59

Duży wybór bieżni do domowych treningów jest w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/. Znajdziemy w nim również inne urządzenia fitness, jak i akcesoria.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość