JJola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:38

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

19 lut 2015, 10:20

Moim zdaniem każdej kobiecie pasuje w długich włosach, zaś w krótkich nie każdej. Poza tym myślę, że długie włosy są atutem kobiecości :)
Zapraszam na mój blog o tematyce modowej, urodowej i lifestylowej: http://mariatruewoman.blogspot.com/

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

19 kwie 2015, 22:21

Też jestem zdania, że długie włosy pasują każdej kobiecie. Sama takie noszę całe życie. Czasem je prostuję, czasem kręcę. Zastanawiam się teraz nad zakupem lokówko-falownicy, bo takie fale podobno wyglądają bardziej naturalnie. Znalazłam kilka na stronie: http://www.pro-sprzet.pl/category/lokowka-falownica i zastanawiam się, którą wybrać. Czy któraś z was stosuje taką falownicę? Jak się spisuje?

Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

20 kwie 2015, 16:52

długie włosy są super, ale nie jestem pewna czy każdej kobiecie pasują, ja mam dość cienkie i rzadkie włosy, do tego pociągłą buzię, więc jak miałam długie, to niezbyt korzystanie wyglądałam, bo były ciężkie i od razu przyklapnięte, teraz mam do ramion, i zdecydowanie lepiej, ale wydaje mi się, że to wszystko zależy od urody :)

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

16 sie 2015, 19:23

.

Witam, ja noszę włosy słowiańskie jasny ciepły blond i regularnie je podciągam.

W włosach słowiańskich naturalnych ekstra jest to, że po 2-3 miesiącach gdy Twoje naturalne odrosną - zdejmują je i odnawiają a potem ponownie zakładają i tak można nosić długo - oczywiście należy odpowiednio dbać.

Więcej można poczytać tutaj - tam moja fryzjerska się zaopatrza we włosy beauty-for-you.com.pl

Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłam i pomogłam - oczywiście możesz napisać prywatną wiadomość :)

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

16 sie 2015, 19:25

Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów.

Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.

Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.

Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie.

Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć.

Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.

Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.

Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.

Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

16 sie 2015, 19:32

.

Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.


Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.


Pozdrawiam

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

07 paź 2015, 13:12

Pamiętajmy,że długie włosy wymagają też zdecydowanie większej,bardziej intensywnej pielęgnacji niż te krótkie. A co do fryzury,to musimy się w niej czuć dobrze na co dzień i powinna ona pasować do kształtu naszej twarzy,nie wszystkim będzie dobrze w długich włosach.

tinabik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2016, 12:04

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

16 sty 2016, 13:20

.


Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.


Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów.

Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.


Pozdrawiam

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

18 sty 2016, 11:51

Jak mam już bardzo długie włosy to widzę, że zaczynają niszczeć. Dlatego od czasu do czasu muszę je bardziej podciąć.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

24 sty 2016, 14:20

Faktycznie nie wszystkim pasują długie włosy ale nie mniej jednak moim zdaniem długie włosy są piękne. Moja siostra sobie zapuściła tak prawie do pasa i bardzo spodobał jej się ten trend z wygolonym jednym bokiem. Ja bym się na coś takiego nie odważyła ale ona jest młoda i jej taki drapieżny look to nawet pasuje. Niedawno kupiłam jej maszynkę babyliss-pro na fryzomani.pl bo do tej pory ten bok goliła sobie maszynką taty i to była kość niezgody miedzy nimi. Teraz już tego problemu nie będzie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość