KatarzynaB
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 12 lip 2013, 19:56

Dieta zgodna z grupą krwi

05 sie 2013, 20:08

Udało się przedstawić co jest pożyteczne, a co niewskazane dla poszczególnych grup krwi w tabelkach, jeśli ktoś zna swą grupę, może sobie sprawdzić. Nie umiem za dobrze dodać tych tabelek, więc podaję link, mam nadzieję, że admin go nie wyrzuci
http://sprawnyorganizm.blogspot.com/

grripsi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:05

Re: Dieta zgodna z grupą krwi

22 sie 2013, 12:28

Jako że ciekawią mam diety to mam pytanie: jak umotywowana jest ta teoria? Nie neguje sensu tej diety, ale chciałabym wiedzieć z czego to wynika, że osoba z daną grupą krwi powinna się żywić w taki a nie inny sposób.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Dieta zgodna z grupą krwi

21 mar 2015, 19:19

Dieta zgodna z grupą krwi? Hmm...nigdy tego nie próbowałam! Mimo wszystko wolałabym zaufać dietetykowi z Naturhouse w Katowicach, który dobierze dietę pod moją chorobę (cierpię na refluks przełykowo-żołądkowy). Te jadłospisy z kolorowych gazet jakoś nie wydają mi się dobrym pomysłem :D

BonaHasek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:58

Re: Dieta zgodna z grupą krwi

24 mar 2015, 18:54

Szczerze mówiąc dziwnie to brzmi moim zdaniem. Chyba najlepszą dietą zawsze pozostanie pilnowanie się z kaloriami, unikanie jedzenia późną porą i ćwiczenia.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość