Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

01 cze 2015, 08:13

To ja jeszcze dodam że bardzo fajna jest zabawa plasteliną. Pobudza wyobraźnię, ćwiczy małą motorykę. Wystarczy pudełko plasteliny i można tworzyć cuda. Ja teraz kupiłam Bambino 24 kolory, w tym brokatowy złoty i srebrny i dzieciaki cuda tworzą ;) A jeszcze gratis dostaliśmy podkładkę ochronną na stół więc i mama zadowolona ;)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

01 cze 2015, 10:42

Plastelina w takich kolorach i aż tylu? Kompletnie nie kojarzę, które to! Możesz podesłać zdjęcie? Chętnie bym kupiła swoim. :)

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

01 cze 2015, 12:44

Zdjęcia niestety nie mam czym zrobić ale tutaj jest link do katalogu bambino http://st-majewski.pl/katalog2015/ Na stronie 76 jest plastelina więc możesz zobaczyć a przy okazji obejrzeć inne ich produkty ;)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

01 cze 2015, 14:49

Nie wiedziałam, że jest cos takiego jak brokatowa plastelina. Nie widzę jej w katalogu, albo źle szukam. Kupuje rózne rzeczy z Bambino, bo moim zdaniem są świetne jakościowo i na dlugo starczają, ale takiej plasteliny nie widziałam jeszcze. Fajnie, ze takie rzeczy dla dzieci robią ciekawe.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

01 cze 2015, 21:04

Bardzo fajny ten katalog. Nawet nie wiedziałam, że mają taką bogatą ofertę! Podam dalej dziewczynom z pracy. :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

01 cze 2015, 23:26

Nadal nie mogę sie napatrzeć na tą szatę graficzna nową :P Co do rzeczy to my teraz polujemy na farby w zestawie bo maja 4 brokatowe i 4 fluorescencyjne a do tego złota i srebrna. Mój synek z tego sie na pewno ucieszy bo mało kto ma takie kolory. Tylko z Bambino to kojarze.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

10 cze 2015, 13:54

Ważne też, żeby wnikliwie obserwować swoje dziecko. Na wczesnym etapie wszystkie zaburzenia można opanować. Nawet te, o których teraz dużo się mówi, czyli zespół nadpobudliwości psychoruchowej. Terapie adhd mogą teraz zdziałać cuda. Wystarczy właśnie szybko zauważyć pierwsze objawy.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

01 lip 2015, 10:03

Dlatego warto wszelkie prace manulane i kreatywne działanie nie zostawiac dla Pani w przedszkolu czy szkole tylko pracowac z dzieckiem tyle na ile nam oczywiscie czas na to pozwala. Nawet takie kredki Bambino moga być rewelacyjną odskocznią i nie tylko można ich używać do rysowania ale zrobić z nich ludki czy też temperować i robić rysunki pyłkiem. Mozliwości jest ogrom tylko trzeba chcieć :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

06 lip 2015, 13:27

Zgadzam się, a przy okazji podsuwam pomysł ;) genialne obrazki można stworzyć rysując kredkami bambino na mokrym płótnie, efekt prawie jak akwarela :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

31 lip 2015, 14:05

To tez trochę tak, ze dziecko uczy sie kreatywności od rodziców. Ja lubie z synkiem eksperymentowac , więc i z płutnem sprawdzę. Ale to te zwykłe bambino czy te grubaski tez daja podobny na płutnie efekt? Mój synke uwielbia te grube drewniane kredki mimo ze już jest duży zawsze je kupujemy.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość