zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: maluch a komputer

18 cze 2015, 15:18

Telewizja jest niezdrowa. Odstaw to.

Lavvetta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:59

Re: maluch a komputer

21 wrz 2015, 23:38

Wolę jak moje dzieci spędzają czas aktywnie, a nie przed komputerem. Ograniczam ich do godziny grania lub korzystania z internetu.

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: maluch a komputer

22 wrz 2015, 13:36

Idąc tym tokiem myślenia,to wszystko dla naszych dzieci będzie niezdrowe,dlatego też uważam,że lepiej nie zabraniać im wszystkiego na siłę bo to się na nas zemści,tylko raczej znaleźć sensowne rozwiązanie np: dwie godziny dziennie przed komputerem albo tv,mały krok a w zupełności wystarczy.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: maluch a komputer

26 wrz 2015, 13:44

Moje maluchy czasami oglądają tv przez internet. Nie zdarza się to jednak często. Nie pozwalam im grac na komputerze ani słuchac muzyki. Mają swoje planszówki i odtwarzacz CD. Bajki na kompie oglądają jak gdzieś jedziemy i się strasznie nudzą. W domu telewizor jest włączany na 1-2 godziny.

Grafinn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 26 maja 2015, 14:05

Re: maluch a komputer

25 sty 2016, 19:57

Ja wolę dzieciaków nie dopuszczać do komputera jak długo się da. Czasami coś do szkoły potrzebują to razem szukają, ucze ich jak przydatny może być internet. A jeśli chodzi rozrywkę to puszczam im bajki ze strony http://bajkowa.tv/ - tam mogę wybrać materiał odpowiedni do wieku dziecka i wiem, że bajki są bez przemocy

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: maluch a komputer

08 cze 2016, 13:18

Wszystko leży w naszej gestii jako rodziców,teraz latem możemy zorganizować dziecku czas aktywnie,bawiąc się z nim na dworze. Komputer oraz gry są moim zdaniem ostatecznością.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: maluch a komputer

16 cze 2016, 06:41

Dzieci nie da się uchronić od komputera, bo żyjemy w takich czasach, że to niemożliwe, ale można to załatwić polubownie i nauczyć dziecko, że komputer nie jest najważniejszą rzeczą. Ale to wszystko zależy od rodziców i ich podejścia.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: maluch a komputer

05 lip 2016, 20:16

Nasz maluch radzi sobie naprawdę świetnie przy komputerze i wiemy, że to jego pasja. Chcemy mu teraz kupić lepszy monitor, żeby nie męczył oczu. Tutaj przeglądamy: http://www.zadowolenie.pl/sprzet-komputerowy/monitory . Strony się wydaje naprawdę fajna i ceny bardzo w porządku.

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: maluch a komputer

11 lip 2016, 23:35

Nasz maluch radzi sobie naprawdę świetnie przy komputerze i wiemy, że to jego pasja. Chcemy mu teraz kupić lepszy monitor, żeby nie męczył oczu. Tutaj przeglądamy: http://www.zadowolenie.pl/sprzet-komputerowy/monitory . Strony się wydaje naprawdę fajna i ceny bardzo w porządku.
A ile lam=t ma wasz maluch? Ja jestem graczem,a le jednak starm sie by moje dziecko nie psędzalo więcej czasu niź godzine i to niecodziennie.

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: maluch a komputer

23 wrz 2016, 16:01

Nie kupowałbym dziecku komputera. Wystarczy zobaczyć co się dzieje, po co niszczyć mu dzieciństwo? Będze siedział przed komputerem, grał w gry, zarejestruje się na Facebooku a dzieciństwo mu minie. Niech wyjdzie na dwór, rozwija wyobraźnie.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość