rudazosia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:59

Re: Czy to cukrzyca?

24 cze 2015, 15:06

to MOŻE być to a może nie - może po prostu brakuje Ci witamin, warto iść do internisty i na pobranie krwi to nie boli. Z cukrzycą da się żyć ale to poważna sprawa - a nie leczona to nawet bardzo poważna! więc do lekarza sio! : ) :ico_chory: :ico_chory:

sabikja91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2015, 17:54

Re: Czy to cukrzyca?

24 cze 2015, 17:39

Może cukrzyca a może problemy z tarczycą. Raczej nie unikniesz wizyty u lekarza :(

annika27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2015, 21:14

Re: Czy to cukrzyca?

24 cze 2015, 21:18

Lekarz się kłania, niestety. To może być cukrzyca, ale także zwykłe przemęczenie.

Domcia007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 26 cze 2015, 13:00

Re: Czy to cukrzyca?

02 lip 2015, 15:30

Odkąd pamiętam lubię jeść słodycze i zawsze ciężko było mi z nich zrezygnować. Niestety ostatnio zauważyłam, że mimo to schudłam, dość sporo, i cały czas chodzę zmęczona :( Z miłą chęcią spałabym całe dnie. Na początku myślałam, że to stres w pracy, ale projekt się skończył a ja dalej chodzę nie wyspana. Jak typowa polka zamiast pójść do lekarza szukam odpowiedzi w internecie. Diagnoz mnóstwo między innymi cukrzyca część objawów się zgadza z tymi z http://www.virtualmedlab.com/baza-wiedz ... cy,11.html Nawet do toalety częściej chodzę.... Chciałabym uniknąć przychodni i lekarza, więc bardzo proszę o pomoc... Jak myślicie może to być to?
Powinnaś wybrać się do lekarza zamiast szukać diagnoz online- to nigdy nie jest dobre :)
Może to być cukrzyca, może problemy z tarczyca, może przemęczenie, może anemia , i może tysiąc innych chorób ale wszystko jest "może"... na pewno będzie tylko po wizycie u lekarza.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość