kolia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2015, 09:32

Re: Jak schudnąć ?

24 sie 2015, 09:35

Regularna aktywność fizyczna i zdrowe jedzenie powinny wystarczyć, żeby zgubić kilka kg.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Jak schudnąć ?

29 sie 2015, 12:19

Tabletki to głupota i najgorsze świństwo, jakie możecie stosować. A co więcej wcale nie pomagają. Pomaga ewentualnie dieta i ćwiczenia, bo nawet przyjmując tabletki musicie się zdrowo odżywiać i ćwiczyć. Więc lepiej zamiast kupować tabletki działające często jedynie jako placebo zaoszczędzić pieniądze i wybrać się do dietetyka. Ja chodziłam do pani Bugaj z warszawskiej pracowni psychorozwoju. Tu znajdziecie szczegóły http://psychoterapia-kielczyk.pl/dietet ... owa-dieta/
Naprawdę mi to pomogło schudnąć bez efektu jojo.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak schudnąć ?

08 wrz 2015, 08:37

Niestety to racja,tabletki są w dużej mierze efektem placebo i nie zapewnią Ci tego,iż schudniesz. Moim zdaniem wręcz przeciwnie i nie warto brać ich pod uwagę. Skup się na tym co dobre i sprawdzone jak dieta wraz z treningiem,odpowiednim kosmetykami. Będąc systematyczną na pewno osiągniesz efekt.

maryania
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2015, 16:08

Re: Jak schudnąć ?

15 wrz 2015, 16:12

Ja też bym nie stawiała na tabletki. Bardzo szybko się można uzależnić. Dla mnie świetną przestrogą był film requeim dla snu. Przestałam wierzyć w zbawienną moc tabletek do odchudzania. Próbuję tak już od miesiąca zrzucić moje zbędne kilogramy (jakby ktoś chciał to oddam kilka) no ale niestety nie widzę znaczących efektów. Chociaż nie jest źle bo przynajmniej nie przytyłam. No i jeszcze jedna bardzo fajna sprawa, która jest dla mnie pocieszająca przestałam definitywnie jeść słodycze i zastąpiłam je owoce i warzywami.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Jak schudnąć ?

23 wrz 2015, 21:10

schudnac nie jest tak latwo.. ja chodzę na fitness, masuje cialo szczotką Brista z naturalnego wlosia. dodatkowo staram sie jeszcze zdrowo odzywiac

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak schudnąć ?

07 paź 2015, 12:48

To prawda,jeżeli zależy nam na dobrym efekcie,to należy odchudzać się powoli,stopniowo małymi kroczkami,wtedy na pewno zobaczymy postępy. Oczywiście pamiętajmy też o dobrej diecie oraz treningu,co najmniej kilka razy w tygodniu. Inaczej efektu po prostu nie będzie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jak schudnąć ?

14 paź 2015, 13:03

jak ja odstawiłam cukier (pod każdą postacią), sery, wędliny pakowane, słone przekąski, napoje gazowane, soki w kartonach, makaron, ziemniaki i zaczęłam jeść kurczaka gotowanego na parze zamiennie z rybą, dużo owoców, warzyw, pić 2 litry wody dziennie, zieloną herbatę, ograniczyłam spożywanie kawy, wyeliminowałam pszenne pieczywo (tylko grahamki) to w 2 miesiące schudłam 12 kg.

bukmarza77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 22 lip 2015, 22:58

Re: Jak schudnąć ?

14 paź 2015, 16:56

Dokładnie jak przedmówczyni :) Wprawdzie schudłam trochę mniej, bo "tylko" 8 kg, ale to chyba również zależy od danego "egzemplarza" :) Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Jak schudnąć ?

21 paź 2015, 11:15

Z tego co słyszałam tabletki nie są dobrym pomysłem na odchudzanie się. Niby na początku widać jakieś rezultaty, ale później zaczynają działać w odwrotną stronę. Moim zdaniem, najlepszym sposobem na odchudzanie jest zbilansowana dieta, regularne ćwiczenia oraz motywacja. Najlepiej poszukać specjalisty w tej sprawie, który pomoże wszystko dopasować do twojej sylwetki oraz stanu zdrowia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Jak schudnąć ?

21 paź 2015, 14:23

Jasne, że nie warto ufać tabletkom, bo one nie załatwią za nas całego odchudzania. Trzeba zadbać o zdrową dietę.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość