Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Własna działalność gospodarcza

25 maja 2015, 12:49

Rzeczywiście sporo u nas papierkologii.

zabobonna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2015, 10:56

Re: Własna działalność gospodarcza

22 sie 2015, 13:45

Założenie własnej działalności nie jest niestety łatwe. Jak się uporaliśmy z papierkami to zaczęliśmy skupować urządzenia, rusztowanie, różne części. Właśnie jesteśmy na etapie opon do wózków widłowych, mam jedną propozycje z firmy Prestige Tyres Ale to wszystko mało. Jeszcze dochodzi problem z przechowywaniem tego wszystkiego. Jak wreszcie ruszy robota, to może jakoś będzie lepiej, bo sprzęt będzie na budowie. Oby jak najprędzej to ruszyło.

kinga9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2015, 20:48

Re: Własna działalność gospodarcza

02 wrz 2015, 14:37

Moja siostra założyła właśnie własną działalność gospodarczą, jest dopiero na etapie rozwijania jej, ale już teraz widzę, jak ważne jest pozyskiwanie klientów, bez nich nie ma mowy o powodzeniu biznesu nawet z najlepszą wizją. Siostra postanowiła założyć swoją stronę i sprawić, żeby była jak najbardziej widoczna w wyszukiwarkach. Dla mnie to czarna magia, dla niej też, ale zdała się na firmę http://www.nowapozycja.pl/ , która zajęła się tym całym pozycjonowaniem. Nie wiem jak to działa, ale teraz jej strona jest widoczna praktycznie od razu, klientów tez jej nie brakuje więc chyba warto zainwestować w takie coś.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Własna działalność gospodarcza

02 wrz 2015, 16:08

Oczywiście, ze warto. Zwłaszcza, jak firma działa w internecie.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Własna działalność gospodarcza

04 wrz 2015, 12:11

Jeszcze trzeba mieć na tę firmy dobry pomysł.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Własna działalność gospodarcza

10 wrz 2015, 08:44

Należy też od początku myśleć o dobrym wyposażeniu, bo to najczęściej utrzymywana od początku jakość na wysokim poziomie determinuje sukces. Dlatego wiele firm decyduję się na palety plastikowe z erg-system.pl, ponieważ nie dość, że posiadają wszystkie atesty to jeszcze wpisują się w model ekologicznego biznesu.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Własna działalność gospodarcza

14 wrz 2015, 15:12

Mam już działalność gospodarczą i w związku z tym mam do Was pytanie. Moja firma zajmuje się obróbką części metalowych. Mam kilka urządzeń CNC i potrzebuje je zaprogramować. Znajomy, który ma firmę w tej samej branży polecił mi do tego firmę http://www.radancnc.pl/nesting, ale nie jestem do końca przekonany do tej firmy. Chciałbym, żeby moją urządzenia CNC były dobrze zaprogramowane. Znacie może firmę, która sie tym zajmuje lub korzystaliście z usług z tej firmy?

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Własna działalność gospodarcza

21 wrz 2015, 11:21

My postanowiliśmy zbudować magazyn, jednak wiedzieliśmy, żeby przygotować się merytorycznie do takiej inwestycji. Okazało się, że w takich miejscach niezwykle istotne są wytrzymałe posadzki. Poszukaliśmy więc firm, które wykonują je w Ashford Formule w Polsce i jedyna była Zaremba Posadzki. Wykonali swoją pracę znakomicie i nasz beton lśni jak lustro.

modnamaria
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2015, 21:57

Re: Własna działalność gospodarcza

08 paź 2015, 22:27

Zakładając własna działalność gospodarczą - mysle tu o sklepie internetowym- pamiętajcie o najważniejszym . Wybór branży jest wg mnie najbardziej istotny. Jeśli wejdziecie w branżę o dużej konkurencji to macie przechlapane, nie przebijecie się przez duże sklepy istniejące od dawna na rynku, a przy tym koszty pozycjonowania i innych wydatków położą wam interes.
Szukajcie branży niszowej lub takiej gdzie konkurencja jest niska, nawet jeśli nie leży to w sferze waszych aktualnych zainteresowań.
Wiem cos o tym.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Własna działalność gospodarcza

21 paź 2015, 14:27

Ja zlecałam takie rzeczy księgowej. Bałabym się jednak, że mogłabym popełnić jakiś błąd.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość