nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Koszulki z nadrukiem

01 paź 2015, 14:28

Gdzie można zamówić przez internet koszulki z nadrukiem? Zależy mi na dobrej jakości.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Koszulki z nadrukiem

05 paź 2015, 09:09

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości to mogę Ci ze szczerym sercem polecić serwis Domodi.pl http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/bluzki-damskie/bluzki-z-nadrukiem bo tam jest bardzo duży wybór koszulek z nadrukiem i nie tylko. Ja osobiście często korzystam z tego serwisu i jestem bardzo zadowolona. Zresztą spójrz sobie na przykładowe bluzki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Koszulki z nadrukiem

05 paź 2015, 09:45

Moim zdaniem, jeśli ktoś pyta o koszulki z nadrukiem to chodzi o takie, na których można nadrukować własną grafikę. Przynajmniej tak się to przyjęło nazywać w internecie. Jeśli więc autorka szuka takiego miejsca, jak mówię, to polecam hurtownię odzieży reklamowej http://www.reflect.pl/
Oczywiście nie ma co się przejmować nazwa hurtownia, bo nawet jedną sztukę można tam zamówić i nie będzie z tym problemu. Za to ceny mają naprawdę atrakcyjne.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Koszulki z nadrukiem

07 paź 2015, 13:41

Wzory bardzo fajne,tylko teraz pytanie o jakość tego nadruku,czy wraz z upływem czasu nie zacznie odchodzić? Tak samo w przypadku prania,na ten fakt należy zwrócić szczególną uwagę.

ewunka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2016, 11:52

Re: Koszulki z nadrukiem

25 sie 2016, 09:53

A może chciałabyś koszulki z własnym nadrukiem? Bardzo na czasie są teraz takie personalizowane ubrania :) Z pewnością możesz zamówić koszulkę z nadrukiem swoim lub już gotowym w sklepie https://ideashirt.pl/ Zamawiałam od nich na prezent koszulkę dla chłopaka i druk trzyma się bardzo dobrze pomimo kilkukrotnego prania.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Koszulki z nadrukiem

07 paź 2016, 09:53

Akurat jeżeli chodzi o dobre i stylowe koszulki z nadrukiem i nie tylko, to zapraszamy na BucikSklep.pl gdzie teraz znajdziecie szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny, chętnie pomożemy :)

Nikodemka104
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 31 mar 2017, 12:10

Re: Koszulki z nadrukiem

19 kwie 2018, 09:44

Jak dla mnie to takie koszulki sa dobre na wakacje, ewentualnie jakieś luźniejsze spotkania.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Koszulki z nadrukiem

27 sty 2021, 15:42

Osobiście polecam ofertę dostępną za pośrednictwem www.tintprint.com. Kupowałem tam różne koszulki i powiem szczerze, że zarówno ten wybór jest tam super, sporo fajnych, pomysłowych grafik jak i też jakość odzieży, która jest proponowana także na wysokim poziomie więc za to dla nich też duży plus.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość