Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

20 paź 2015, 13:36

Kochane, latami przedłużałam włosy, czego teraz bardzo żałuję. Włosy wypadają, są zniszczone, muszą teraz po prostu odrosnąć i szukam szamponu, który sobie z tym poradzi. Znacie jakiś?

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

23 paź 2015, 20:16

Powyższy link przekierowuje na stronę główną, więc to jakiś bezsensowny spam.
Znam ból po przedłużaniu włosów. Musiałam je ściąć na bardzo krótko, wyglądałam jak facet :(

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

25 paź 2015, 09:07

Ja używam różnych szamponów. Zazwyczaj kupuję nowości z przeceny lub to co polecają na blogach. Udało mi się w ten sposób znaleźć kilka naprawdę dobrych szamponów i odżywek.
Ostatnio trafiłam na wszawica zapobieganie i zastanawiam się czy nie zacząć stosować jakiegoś preparatu na wszy - tak profilaktycznie. Pracuję z ludźmi a nigdy nie wiadomo co komu może dolegać. Każdy może mieć wszy niestety... U nas w przedszkolu było juz kilka przypadków wszawicy, dzieci zostały odesłane do domów a inne dokładnie przebadane. Nie wiadomo jednak czy to się nie powtórzy.

Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

25 paź 2015, 11:18

Blogerki polecają to, za co im zapłacą. Dlatego pod żadnym pozorem nie sugeruję się już blogami. Prędzej opiniami na forach.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

27 paź 2015, 16:19

Moim zdaniem szampon nic nie da. Najlepszy będzie olej kokosowy.

dariuszkowalczyk11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:03

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

06 lis 2015, 13:34

Wiadomo od dawna że częste przedłużanie i farbowanie włosów niszczy je. Jedynym rozwiązaniem jest regularne stosowanie odżywek np. makadamia. Wiele osób stosuje te odżywki nie tylko dla wzmocnienia włosów, ale też do otrzymania trwałego blasku. W każdym sklepie kosmetycznym powinnaś znaleźć produkty na bazie macadamia.

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

08 lis 2015, 17:39

ja polecę odżywkę KALLOS keratyna...nigdy nie miałam takiej odżywki, a w sobotę od mojej fryzjerki dowiedziałam sie ze to jest jakaś profesjonalna marka, czego nie wiedziałam i efekt jest super:) włosy są lśniące, miękkie, wygładzone i ma się wrażenie że o wiele zdrowsze

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

09 lis 2015, 15:40

Obawiam się,że sam szampon może w tym przypadku nie wystarczyć i polecam odżywkę,np maskę białkową czy paste jajeczną,która ma znakomite i skuteczne działanie na włosy,nawilża je i pozwala odbudować kondycję.

kasojan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2015, 22:46

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

16 lis 2015, 17:15

Witam serdecznie,
ja polecam linię kosmetyków Beauty-for-You hair extension line.

Są to profesjonalne szampony do włosów przedłużanych i zniszczonych, wymagających intensywnego głębokiego nawilżenia i odżywienia.

Przywracają one włosom fizjologiczną równowagę, poprawiając wygląd włosów przedłużanych już od pierwszego użycia, sprawiając, że wyglądają bardziej naturalnie, są błyszczące i jedwabiście miękkie.

tinabik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2016, 12:04

Re: Szampon do zniszczonych włosów po przedłużaniu

16 sty 2016, 13:19

.





Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek!


https://www.facebook.com/pages/Przed%C5 ... 6111585042


Czekam na wasze opinie :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość