Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

21 paź 2015, 09:00

bardzo mi sie podoba jak kobiety mają pomalowane oko tym cudem, jednak sama po wielu próbach stwierdzam, że nie umiem go nakładać, jak wy to robicie że kreska wychodzi wam równa i cienka?

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

23 paź 2015, 20:17

bardzo mi sie podoba jak kobiety mają pomalowane oko tym cudem, jednak sama po wielu próbach stwierdzam, że nie umiem go nakładać, jak wy to robicie że kreska wychodzi wam równa i cienka?
Poćwicz kilka razy i zobaczysz, że się da! Ja robiłam na początku jakieś dziwne krzywe kreski, a teraz jestem mistrzynią :D

Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

25 paź 2015, 11:19

bardzo mi sie podoba jak kobiety mają pomalowane oko tym cudem, jednak sama po wielu próbach stwierdzam, że nie umiem go nakładać, jak wy to robicie że kreska wychodzi wam równa i cienka?
To też zależy od eyelinera. Kiepskim będzie się gorzej malowało, bo trzeba poprawiać kreską kilka razy, a im więcej poprawiasz, tym więcej można zepsuć.

Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

26 paź 2015, 16:35

Są eyelinery łatwiejsze i trudniejsze w użyciu. Uważam, że te z grubą końcówką są ciężkie do używania przez osoby, które nie miały wcześniej z tym styczności.

kluskakaska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:57

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

27 paź 2015, 20:06

mam aktualnie eyeliner od golden rose, nazywa sie extreme sparkle eyeliner- jest fajny, ma delikatne drobinki brokatowe, oko fajnie błyszczy- ale efekt nie jest mocno widoczny, pędzelek jest cienki- według mnie idealny, kreska urzymuje się cały dzień.
cena około 13 zł

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

18 kwie 2019, 11:16

Ja znalazłam sposób na cienką i równą kreskę. Po prostu zrobiłam sobie makijaż permanentny oczu w Warszawie, http://www.biotekpolska.pl/. Zastanawiam się również nad zrobieniem kursu/szkolenia z owego makijażu permanentnego.

Awatar użytkownika
mellisanndra
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:58

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

18 kwie 2019, 14:06

Myślę, ze sprawna kreska jest po prostu kwestią próbowania :) Im częściej ją robimy tym lepiej będziemy ja wykonywały i szybciej :)

madzialena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2016, 00:05

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

10 wrz 2021, 15:25

Eyeliner dla zapracowanej mamy? Najlepszym sposobem będzie makijaż permanentny :) On się nie rozmaże, nie trzeba poprawiać, oko cały czas wygląda dobrze :) Ja robiłam makijaż permanentny u Magdaleny Bąk w Warszawie na Karwińskiej - polecam panią Madzię, jest dokładna i zna się na rzeczy :)

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

15 wrz 2021, 00:30

Jak nie przekonuje Cię idea makijażu permanentnego to poszukaj eyelinera z osobnym pędzelkiem (przypominającym pędzelek do cieni do powiek). Moim zdaniem łatwiej się nakłada i szybciej można nabrać wprawy :-)

wilczawena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 17 lut 2021, 18:38

Re: Eyeliner dla zapracowanej mamy

17 wrz 2021, 17:11

[quote="zlotowlosaemi"]Jak nie przekonuje Cię idea makijażu permanentnego to poszukaj eyelinera z osobnym pędzelkiem (przypominającym pędzelek do cieni do powiek). Moim zdaniem łatwiej się nakłada i szybciej można nabrać wprawy :-)[/quote]

To brzmi ciekawie, nie stosowalam jeszcze takiego eyelinera, walczyłam zawsze z tradycyjnym "pisakiem". A masz sprawdzony jakiś konkretny kosmetyk tego typu? Taki eyeliner nie rozmzuje się potem na oku?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość