martyna317
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2015, 22:28

Re: Ulubione restauracje

10 paź 2015, 22:38

A ja polecam we Wrocławiu Party Pizza bo mają najlepszą pizzę w mieście :) Zresztą musicie sami iść i się przekonać bo ja nie żałowałam :)

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Ulubione restauracje

15 paź 2015, 19:52

Ja mam kulka ulubionych restauracji, kazda z innym jedzieniem :) Lubię poznawać nowe smaki. Często jeżdżę po Polsce i chyba najlepsze żarcie oferuje Bydgoszcz restauracje. A Wy co możecie polecić w Bydgoszczy?

jasminka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2015, 14:14

Re: Ulubione restauracje

01 lis 2015, 14:46

Nie lubię chodzić do restauracji. Mam kilka swoich ulubionych, ale bywam tam rzadko. Zdecydowanie wolę kawiarnię. Zapach idealnie parzonej kawy i ciasto- połączenie idealne.

jagoda89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2015, 12:59

Re: Ulubione restauracje

09 gru 2015, 13:05

ja lubię owoce morza, niestety mąż nie :) dlatego zawsze jak szukamy restauracji to takiej gdzie podają owoce morza i steki ;)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Ulubione restauracje

09 lut 2016, 15:38

Jemy w restauracjach, w których produkty są dobrej jakości. Kolega teraz otwiera własną knajpę, w której sam będzie przygotowywał mięso. Kupił nawet stół warzelny z ZFM, by łatwiej przygotowywać wyroby wędliniarskie. Efekty mają być niesamowite.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Ulubione restauracje

18 lut 2016, 22:19

A ja przy każdej wizycie w Warszawie, zaglądam do Paul'a przy Emilii Plater. Za pierwszym razem zaprosiła mnie tam klientka, na biznesowe śniadanie. Za drugim... zaprosiłam męża na popołudniową randkę z dobrym jedzeniem i deser przy pysznej kawie. Za każdym razem odkrywam nowe smaki, nowe słodkości, soki, sałatki... Ostatnio miałam okazję spróbować francuskiego naleśnika z pieczonym łososiem i szpinakiem z dodatkiem pesto i sałatami - jest to pozycja z wkładki lunchowej. Noo... re-we-la-cja dziewczyny!

A tak w ogóle, to otworzyli ostatnio punkt Paul'a na Dworcu Centralnym. Zobaczcie jakie pyszności można tam sobie na drogę kupić...

Obrazek

annika27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2015, 21:14

Re: Ulubione restauracje Kraków

24 mar 2016, 18:48

Nie mam jednej ulubionej restauracji, ponieważ staram się odkrywać ciągle to nowe smaki. Ostatnio byłam w restauracji Pod Baranem http://podbaranem.com/ która w ostatnim przewodniku Michelin dostała 2 symbole sztućców. Ogólnie nie przepadam za polską kuchnią tradycyjną, ale o dziwo comber z sarny w borowikach nie był zbyt ciężki, wręcz przeciwnie. Było naprawdę smacznie.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Ulubione restauracje

25 mar 2016, 14:28

A ja przy każdej wizycie w Warszawie, zaglądam do Paul'a przy Emilii Plater.
Osobiście bardzo lubię słodkości i sałatki pod niemalże każdą postacią, ale pytanie czy znajdzie się też coś konkretniejszego w menu? Mój mąż jest prawdziwym mięsożercą :) Bywamy w okolicy Centrum niemalże codziennie, więc może zawitalibyśmy na obiad.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Ulubione restauracje

29 mar 2016, 21:28

Najlepiej zajrzyj do menu i sama sprawdź. :) Znajdziesz je tutaj https://www.facebook.com/PAUL1889.Polsk ... 2481863847 i... jestem pewna, że pozytywnie Cię zaskoczy. Daj znać co wybraliście. :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Ulubione restauracje

05 kwie 2016, 20:29

Powiem Ci, że namówiłaś mnie. Wybraliśmy się na niedzielny obiad i było bardzo... smacznie. :) Mąż zdecydował się na kurczaka duszonego w czerwonym winie, z chrupiącymi ziemniakami i mieszanką sałat, a ja skusiłam się na quiche z kozim serem. Pierwszy raz jadłam coś takiego, ale nie zawiodłam się. W wolnej chwili zgram fotkę z telefonu, to pokażę, bo zrobiłam sobie na wzór, gdybym chciała popróbować swoich sił w kuchni francuskiej. Tak czy owak... na pewno jeszcze się tam wybierzemy. Dziękuję za polecenie. :)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość