Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Co na odciski na stopach

30 gru 2014, 10:54

Powiem Wam,że zawsze miałam do tego skłonność , nawet w dzieciństwie ale teraz narobiło mi się tego dużo.Kilka na palcach, jeden na pięcie i bardzo mnie to uwiera. Może nie jest to bół ale na pewno dyskomfort. Poza tym nie wygląda to jednak tak ładnie i chciałabym się wybrać na jakiś zabieg aby się tego pozbyć. Przed latem kiedy nakłada się sandałki na nogi.
Niestety ale tradycyjne środki ze sklepów i z apteki nie pomagają. Czy możecie polecić gdzie można się tego pozbyć w Warszawie?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Co na odciski na stopach

02 sty 2015, 12:43

Myśle,że powinnaś wybrać się z tym problemem do podologa. Jest to specjalista od pielęgnacji stóp, powinien obejrzeć zmiany. Zlecić odpowiednie specyfiki albo też zabiegi.
W Warszawie pani podolog przyjmuje na ulicy Wyszyńskiego 5 , jest to pani Katarzyna Gaździcka, do której chodzę co jakiś czas na pedicure, tutaj jest jej strona www: http://www.podolog-warszawa.pl/ .

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Co na odciski na stopach

04 sty 2015, 13:00

Ja również byłam u podologa na usuwaniu odcisków. Jeden zabieg i nie masz problemów. Wcześniej sama stosowałam te wszystkie reklamowane środki ale powiem Ci,ze tak jak zauważyłaś. Są drogie i mało skuteczne. Tak więc Białadama dobrze radzi. Zapisz się na wizytę.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Co na odciski na stopach

05 sty 2015, 08:03

Dzięki dziewczyny za odzew. O podologu nie słyszałam wcześniej, nawet w sumie nie zdawałam sobie sprawy z tego,ze istnieje taki specjalista od stóp. Przejrzałam sobie cennik, również nie jest tak strasznie drogo.
Może wybiorę się tam również z tatem, który ma stopę cukrzycową bo widzę,że mają tam również takie konsultacje.

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Co na odciski na stopach

25 sty 2015, 21:38

Na odciski pomogły mi plastry, które kupiłam przez Internet na http://www.santeo.pl Można je odebrać za darmo w dowolnej aptece.

Awatar użytkownika
sklepiksenioraPL
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2014, 15:06

Re: Co na odciski na stopach

28 sty 2015, 00:04

Jeśli jednak któraś z Was poszukiwałaby plastrów na odciski renomowanej firmy, polecam Derma Plast firmy Hartmann. Są to plastry z opatrunkiem hydrokoloidowym, które służą do skutecznego leczenia pęcherzy powstałych na piętach. Do tego zmniejszają ból, gdyż bezpiecznie osłaniają pęcherz i osłabiają ucisk na skórę.

http://www.sklepikseniora.pl/plastry-na ... p1439.html
Obrazek

Oliwka001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2015, 16:12

Re: Co na odciski na stopach

28 sty 2015, 16:21

W aptekach jest mnóstwo różnych produktów - na moje odcinki spokojnie one wystarczają :)

Poki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 17 mar 2015, 11:03

Re: Co na odciski na stopach

23 mar 2015, 00:05

Mi na odciski świetnie sprawdzają się od jakiegoś czasu plastry URGO. Odczuwalnie łagodzą ból i w delikatny sposób pomagają usuwać odciski i zrogowacenia. Do tego są dobre cenowo.

aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: Co na odciski na stopach

18 wrz 2015, 14:17

Przy leczeniu odcisków stosuje się specjalne maści i plastry o miejscowym działaniu (zmiękczają zmienione miejsca, dzięki czemu można je usunąć), a w gorszych przypadkach usuwa się je w gabinetach kosmetycznych lub chirurgicznych.

Awatar użytkownika
apoDiscounter
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 22 paź 2014, 19:09

Re: Co na odciski na stopach

06 lis 2015, 12:55

Polecam sztyft na odciski Wartner zawierający żel TCA, który jest odpowiednio dozowany aplikatorem. Rozpuszcza on wierzchnią warstwę skóry i eliminuje niezdrową, martwą tkankę, która może zostać szybko i skutecznie usunięta, kawałek po kawałku. Równocześnie, promuje odnowę komórek i odbudowę nowej, zdrowej skóry.

https://www.apo-discounter.pl/wartner-s ... 43537.html
Obrazek

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość