konuka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2015, 13:32

Jak mieć znowu bujne włosy?

09 lis 2015, 13:36

Jestem po ciąży. W trakcie coś chyba hormony mi szwankowały i zaczęły mocno wypadać włosy. Wcześniej miałam naprawdę bardzo bujne włosy a teraz jest ich o połowę mniej. Nie wiem co robić, czego używać żeby wszystko wróciło do normy. Czytałam różne artykuły na ten temat, podpowiecie coś?

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

09 lis 2015, 14:02

postaraj się wyeliminować z diety tłuste potrawy, słone przekąski i słodycze. Jedz dużo warzy i owoców. To naprawdę dużo zmienia bo kondycja włosów zależy w dużej mierze od diety jaką stosujemy.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

09 lis 2015, 17:20

To prawda,to w jaki sposób się odżywiamy,nasz tryb życia- ma przekład na kondycję naszych włosów. Poza tym warto zadbać o dobre i sprawdzone odzywki jak np: olejek arganowy,nafta kosmetyczna czy na szybszy porost włosów: skrzyp polny.

mozecoswiem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2015, 23:22

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

11 lis 2015, 00:55

Również potwierdzę tezę, że to jak się odżywiamy i ogólnie jaki tryb życia stosujemy ma ogromny wpływ na kondycję naszych włosów i nie tylko. Dieta jest bardzo ważna w stosunku też do paznokci, skóry i tym podobne więc zdrowa i zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna na pewno poprawi stan twoich włosów oraz całego organizmu. Włosy (oraz inne widoczne zmiany w naszym ciele na zewnątrz) są odzwierciedleniem stanu organizmu i jeśli twoje włosy straciły trochę po ciąży, to znaczy, że organizm jest zapewne wyczerpany po tym stanie i daje ci znać właśnie w taki sposób, że pora coś zmienić ;)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

11 lis 2015, 12:42

Dieta,szampon,kosmetyki czy poziom stresu- wszystko ma znaczenie,ale na początku skup się na zmianie szamponu orz dodaj odzywkę. Koleżanka systematycznie nakłada na włosy maskę białkową i widać poprawę,włosy są mocne,zdrowe i nawilżone.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

17 lis 2015, 10:07

To prawda,to w jaki sposób się odżywiamy,nasz tryb życia- ma przekład na kondycję naszych włosów. Poza tym warto zadbać o dobre i sprawdzone odzywki jak np: olejek arganowy,nafta kosmetyczna czy na szybszy porost włosów: skrzyp polny.
Dokładnie, ale bardzo wana sprawa żeby kosmetyki jakich używamy były na naturalnych składnikach bo chemia zawarta w szamponie czy odżywce na pewno nie pomoże w odbudowie kondycji włosów.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

09 gru 2015, 11:14

ja myślę, że zmiana diety tez by dobrze zrobiła bo jeśli włosy są rzadkie to znaczy że brakuje im jakiś witamin i wartości odżywczych.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

11 gru 2015, 11:15

a jakieś naturalne suplement na włosy...

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

14 gru 2015, 16:11

Naturalne suplementy? Nie znam. Za to polecam płukanki z pokrzywy i kawy.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak mieć znowu bujne włosy?

11 sty 2016, 12:44

Pierwsza ważna sprawa to używać dobrych kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz szamponu z odżywką,tak aby przywrócić im naturalny blask,wzmocnić cebulki. Kolejna sprawa to dieta,im więcej zdrowych produktów i mniej stresu, tym lepsza kondycja włosów

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość