martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

21 paź 2015, 13:32

na wyjazdy to tylko w Tatry... nic mnie tak nie odpręża jak spokojny klimat w górach, a przy tym pyszne jedzonko!
Tak Tatry są bardzo odprężające i piękne miejsce! Co do samego Zakopanego- to Ja mam wielką słabość. Znajomi ostatnio polecili mi te namiary na ekskluzywny apartament http://www.superapartamentzakopane.pl, ale jeszcze nie miałam okazji ich wykorzystać. Może w zimie się taka okazja nadarzy :-)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

11 lis 2015, 12:45

Raz,że jest to kwestia indywidualnych upodobań,a dwa budżetu jaki posiadamy na wyjazd,bo przecież taka podroż do Pragi czy Budapesztu też trochę kosztuje,prawda/ Lepiej spędzić ten czas w Polsce,nad morzem lub w górach.

Awatar użytkownika
Ganka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2015, 16:20

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

12 lis 2015, 16:25

mnie kiedyś zabrano do Wisły i Ustronia. Super sprawa. Pogoda nam dopisała więc sobie odpoczęliśmy. To było w lato. A teraz w grudniu to pewnie pojadę odwiedzić z chłopakiem Wrocław i Jarmark Bożonarodzeniowy. Super tam jest. Byłam w tamtym roku. Spodobało mi się więc w tym też się wybiorę.

Benikta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2015, 16:51

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

15 lis 2015, 13:30

na weekend to najlepiej do jakiegoś hotelu spa odprężyć się na baseny albo coś. Ostatnio mieliśmy długi weekend pojechaliśmy do bukowiny tatrzańskiej wynajęliśmy sobie hotel ze spa naprawdę nie drogo było super. Każda z dziewczyn mi polecała żeby odwiedzić bukowinę tatrzańską i baseny geotermalne nie żałowałam tego wyboru. Jeżeli nie wiecie co zrobić podczas dłuższego wol;nego to naprawdę polecam tam te rejony idzie mega odpocząć i się zregenerować. Nie zawsze człowiek ma czas na taką regenerację ja przynajmniej nie mam więc korzystam z dłuższych dni :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

24 lis 2015, 12:12

Ja też chętnie popłynęłabym chociażby do Skandynawii, ale może nie o tej porze roku.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

14 gru 2015, 13:18

A rozważaliście Kraków!
Znam wiele osób, które np. ze wsi ucieka do miasta i na odwrót.
Zwłaszcza, że oferta turystyczna jest tak bardzo rozbudowana, że trzeba by tygodnia aby wszystko zwiedzić.
Jeśli macie też problem z namiarami na przyzwoity hotel, to polecam ten http://www.hotelwitek.pl/hotel-witek/hotel-krakow

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

23 gru 2015, 11:08

Ja polecam Wejherowo. Stąd do morza już niedaleko, a warto skorzystać z ładnej pogody :) www.wejherowo.pl

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

30 gru 2015, 10:47

Na Sylwestra i długi weekend można wybrać się do Wejherowa. Odbędzie się tam powitanie Nowego Roku "pod chmurką". W Wejherowie znajduje się wiele atrakcji turystycznych, dobra komunikacja miejska MZK Wejherowo, a pod koniec grudnia miasto, w tym rynek, jest pięknie oświetlone :) www.wejherowo.pl

rksie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:23

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

01 sty 2016, 13:07

mazury, okolice Rucianych :)

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

06 sty 2016, 14:21

szukajcie sobie ofert na Kup Travel, ja kilka naprawde fajnych miejsc poznalam dzieki temu :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość