BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

17 wrz 2015, 16:30

ja to jestem typ lubiący zimno dlatego raczej uderzam na polnoc - norweskie fiordy, szwedzkie nadmorskie miasteczka, ewentualnie szkocja i irlandia :) korci mnie petersburg, ale jak na razie brak czasu na taki wypad :(
o kurcze, fajne kierunku. No ja w tym roku uderzam na Kraków, nie za bardzo mnie stać na zagraniczne wojaże. No i znalazłam ten htel efekt express, który jest dość tani, więc też przyoszczędziłam. Ale w sumie Krakow jest piękny, pełno turystów, więc i ja nie będę marudzić

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

18 wrz 2015, 09:45

a to jak kto lubi. a naprzykład byłam z mężem w Rzeszowie. Fajne mają muzeum etnograficzne i tą podziemną trasę turystyczną. Spaliśmy w dodatku w takim hotelu Ferdynand, który jest tuż przy dworcu, więc też nie musieliśmy za bardzo latać do tych wszystkich atrakcji

marcys33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 lip 2014, 12:19

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

18 wrz 2015, 13:37

ja bym sie wybrala do Grecji ale w obecnej chwili nie jest to sobry pomysl ze względu na sytuacje polityczną na niektorych wyspach. ale chcialabym poleciec do Chani <3

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

20 wrz 2015, 12:12

ja bym sie wybrala do Grecji ale w obecnej chwili nie jest to sobry pomysl ze względu na sytuacje polityczną na niektorych wyspach. ale chcialabym poleciec do Chani <3
Ja byłam w tym roku na rejsie po greckich wyspach z the boat trip i było wspaniale. Turystyka w Grecji zawsze była, jest i będzie więc nie zastanawiaj się. Ja akurat preferuję aktywny wypoczynek więc wybrałam opcję z rejsem i powiem szczerze, że można wiele ciekawych miejsc zobaczyć - nie to co, kiedy siedzisz na lądzie i nie ruszasz się praktycznie z miejsca..

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

20 wrz 2015, 18:55

Najlepiej tam gdzie Ci się podoba... Ja w tym roku trafiłam na lataj.pl i wyszukuję tam czasami tanie bilety lotnicze. W tym roku planuję podróż do Londynu z narzeczonym i tanie bilety są jak znalazł :) Nie wiem tylko jak będzie z noclegiem bo na grudzień sporo fajnych miejsc już ma rezerwacje. Polecicie coś?

aaniakkk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:07

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

25 wrz 2015, 16:17

Ja noclegów zawsze szukam na booking.com. Najbardziej lubię fakt, że wszystko załatwia się bez wychodzenia z domu i można trafić na fajne promocje :D

cygaretka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:05

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

05 lis 2015, 15:29

ja już od dwoch lat staram sie na kazdy wypad brac ze soba dzieci wiec szukam miejsc ktore bylyby atrakcyjne tez dla nich. na weekend mikołajkowy jedziemy do Ustki :) ja uwielbiam polskie morze o kazdej porze roku z kolei moje dzieci nie moga sie doczekac pobytu w hotelu Grand Lubicz bo maja tam pokój zabaw, baseny i mnóstwo innych atrakcji :D

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

04 gru 2015, 10:55

Wakacje najlepiej spędzać zawsze w innym miejscu

weronikam
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2016, 13:43

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

09 lut 2016, 14:00

W zeszłym roku byłam na wakacjach z mężem na Ibizie, szczerze możemy polecić Portinatx :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

11 lut 2016, 13:02

Ja jestem za wakacjami w Polsce. Mamy tyle pięknych miejsc, że żal ich nie zobaczyć. Mnie kuszą wakacje na Kaszubach. Znalazłam noclegi w przystępnej cenie na http://www.hotelbazuny.pl/ W hotelu jest SPA, park wodny... a okolica jest przepiękna. Odkąd mieszkam w mieście brakuje mi kontaktu z przyrodą i z chęcią spędzę urlop w miejscu gdzie jest cisza, spokój i dużo roślin

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość