obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Co na ból pleców?

17 lis 2015, 14:58

Bólu pleców nie należy lekceważyć. Moim zdaniem trzeba się wybrać do ortopedy na konsultację.

Konkier
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2015, 19:29

Re: Co na ból pleców?

23 lis 2015, 19:31

Co na bół pleców? Rozruszaj je każdego ranka to pomoże kochana

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Co na ból pleców?

25 lis 2015, 14:36

Moje pytanie z pozoru wyda się dziwne, ale jaki masz rozmiar piersi? Sziedzenie przed komputerem owszem często jest powodem problemów z bólem kręgosłupa. ale tutaj często wystarczy zainwestować w ergonomiczny fotel aby zniwelować ból pleców. Pytałam o rozmiar piersi ponieważ często zbyt duże piersi są powodem problemów z kręgosłupem. Poczytaj sobie: http://beautyexpert.pl/redukcja-piersi/ okazały biust może być bardziej kłopotliwy niż mały piersi.

Awatar użytkownika
Profarm
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2016, 10:10

Re: Co na ból pleców?

25 sty 2016, 10:24

Polecam maść przeciwreumatyczną Analgol, która składa się z kamfory, mentolu, a także olejków (sosnowy, jałowcowy, terpentynowy). Miejscowo rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, dlatego stosowana jest przy bólach stawowych i mięśniowych, nerwobólach, lumbago, rwie kulszowej czy bólach kończyn.

http://sklep.profarm.com.pl/analgol.html
Obrazek

Grafinn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 26 maja 2015, 14:05

Re: Co na ból pleców?

25 sty 2016, 19:20

jeśli ktoś ma pracę siedzącą to nie ma się co dziwić, że takie bóle pleców się pojawiają. nasz organizm i szkielet nie jest predysponowany do siedzenia. Na takie dolegliwości polecam ćwiczenia korekcyjne albo jogę

bozena96
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:33

Re: Co na ból pleców?

24 lut 2016, 11:40

Ja niestety ale odczuwam ból pleców.Czy to może byc z nieodpowiedniej pozycji siedzącej?
Ból pleców może mieć wiele przyczyn , niewinnie zaczeło się u mnie , lekceważyłam swoją chorobę do czasu kiedy nie mogłam się ruszyć potem zostało już tylko mozolne leczenie na szczęście trafiłam na dr. Orczyka we Wrześni który fachowo szybko mnie zdiagnozował i pzygotował do operacji

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość