uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Problem z cellulitem

15 sty 2016, 20:36

trzeba zacząć od zmiany diety

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Problem z cellulitem

05 lut 2016, 15:12

Kiedyś czytałam, że cellulit jest skutkiem diety kwasotwórczej, czyli pożywanie zbyt dużej ilości mięsa, kawy, słodyczy. Zatem po prostu trzeba spożywać więcej warzyw i owoców, jeśc kasze.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Problem z cellulitem

16 lut 2016, 13:01

Skoro mowa o walce z cellulitem,to warto moim zdaniem zacząć od systematycznych ćwiczeń oraz dobrych kosmetyków,np: z naturalnym kolagenem,które w znaczny sposób pomogą go zredukować,akurat u nas znajdziesz szeroki wybór,chętnie pomożemy.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Problem z cellulitem

16 lut 2016, 14:56

A jakie kosmetyki masz na myśli? Możesz podać konkretną markę ?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Problem z cellulitem

18 lut 2016, 16:07

Bieganie jest najlepszym sposobem na cellulit. Coś o tym wiem z własnego doświadczenia.

Awatar użytkownika
jagoda343
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 30 paź 2015, 11:09

Re: Problem z cellulitem

22 lut 2016, 20:35

Dużo ćwiczyć , bo skóra się napnie i ujędrni . Zdrowo się odżywiać i pić dużo wody. Nie jestem tego zwolenniczką, ale w ostateczności skuteczne są zabiegi na redukcję cellulitu.

Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: Problem z cellulitem

23 lut 2016, 11:58

za wyskoczenie cellulitu odpowiada wiele czynników, bardzo często jest to też genetyka.
niestety, nieważne, co będziemy robić, jeżeli mamy skłonności do cellulitu to prędzej czy później nam się pojawi i możemy go potem co najwyżej zminimalizować, nawet najlepsze zabiegi nie pozbędą się go w 110%. zresztą, ja nigdy nie jestem i nie będę zwolenniczką takich zabiegów, wolę się już sama namęczyć.
bardzo ważne są ćwiczenia wykonywane regularnie, najlepiej codziennie - nawet 30-40 minut już robi dużą różnicę.
po drugie, odpowiednia dieta - a więc nie rzeczy, które są nafaszerowane sztucznymi cukrami i konserwantami. sama wiem, że ciężko jest się powstrzymać przed ich jedzeniem, ale oprócz naszej przyjemności i chwilowego zasilenia organizmu nie dają mu nic pożytecznego.
prawda, cytrusy pomagają m.in. w spalaniu tkanki tłuszczowej, ale nie można też przesadzać z ich dziennym spożyciem, bowiem zawarta w owocach fruktoza jest jednym z najszybciej przyswajanych cukrów przez nasz organizm.
trzeba też walczyć z cellulitem od środka, pijąc dużo wody. nie tylko odżywiamy dzięki temu głębsze warstwy skóry, ale to też wpływa na cellulit ;)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Problem z cellulitem

23 lut 2016, 15:28

ja uważam, zresztą wiem z doświadczenia, że najlepiej pomaga spożywanie do 3 litrów wody dziennie.

CosmoSPA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2015, 10:56

Re: Problem z cellulitem

01 mar 2016, 15:59

Tego typu zabiegi mimo że są droższe,to również skuteczne więc warto się nad nimi zastanowić. Na cellulit polecam też zestaw w pełni naturalnych kosmetyków z bogatym składem,które znajdziecie u nas na CosmoSpa.pl

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Problem z cellulitem

08 mar 2016, 13:09

Potwierdzam powyższą opinię,w walce z cellulitem oprócz dobrej diety liczy się pielęgnacja ciała,wiec zestaw kosmetyków jakiego używamy. Polecam krem oparty na bazie kolagenu,który zniweluje rozstępu oraz pomoże zredukować cellulit,znajdziecie go u nas na Lagenko.pl

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość