leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Jak schudnąć ?

16 lut 2016, 20:49

Zima w tym roku na szczęście wcześnie przestała mrozić, wiec codziennie chodzę do pracy piechotą ok. 40 min w jedną stronę i w soboty dodatkowo na basen, staram się tez nie jeść na noc. Żeby przyspieszyć spalanie i nie czuć głodu wieczorami postanowiłam wyszukać naturalnego suplementu. Znalazłam Nopalinia Max . Jest w 100% naturalny i dzięki niemu nie czuje głodu, nie ma też żadnych skutków ubocznych bo zawiera głównie wyciągi roślinne.

Awatar użytkownika
angelika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 27 lis 2013, 12:55

Re: Jak schudnąć ?

17 lut 2016, 15:06

warzywa, ruch ;)

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Jak schudnąć ?

26 lut 2016, 11:41

Moje Drogie,
A korzystała któraś z Was z rollmasażu?

CosmoSPA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2015, 10:56

Re: Jak schudnąć ?

01 mar 2016, 16:01

Może napisz na czym dokładnie polega ten masaż oraz ile kosztuje,bo to chyba najważniejsza informacja dla każdej z Użytkowniczek na forum,prawda? Odchudzanie nigdy nie jest łatwym i szybkim procesem,musimy o tym pamiętać.

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Jak schudnąć ?

01 mar 2016, 17:05

Jest to urządzenie, które składa się z obrotowych drewnianych rolek. Okręcają się onę określoną ilość na minutę, masując nasze ciało. Masowane są takie części ciała jak: brzuch, uda, poślaski, stopy, boczki, plecy.
Ponoć ujędrnia oraz poprawia ukrwienie skóry, robija mechanicznie tkankę tłuszczową.
Cena rożna. Ja spotkałam się 10-20zł za jednorazowe wejście na 60 minut.
Zastanawia mnie fakt czy naprawdę są taki efekty jakie opisywane są na różnych stronach.

agnulaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:56

Re: Jak schudnąć ?

03 mar 2016, 14:00

Ja chodzę na basen, pójdę sobie czasem na siłownię no i faktycznie staram się zmienić swoje nawyki żywieniowe. W końcu od odżywiania najwięcej zależy ;)

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Jak schudnąć ?

07 mar 2016, 03:47

Na szczęście coraz bardziej popularne jest chodzenie na fitness. Dobrze, że są też kluby tylko dla kobiet. Nie muszę wstydzić się, że ćwiczę po swojemu, w swoim tempie. Pozwala mi to zmieniać swoje dotychczasowe przyzwyczajenia także w kwestii diety. Bardziej też świadomie dobieram suplementy, które mają mi pomagać spalać tkankę tłuszczową. Zwracam uwagę na bezpieczeństwo działania i udowodnione działanie. Taki jest popularny coraz bardziej African Mango, który jak w badaniach dowiedziono jest w stanie
zmienić profil hormonalny stosujących go osób i sprawia że chudnięcie w końcu staje się możliwe. Dobrze to jest opisane na blogu http://szczuplakobieta.pl

krystyna123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2016, 09:35

Re: Jak schudnąć ?

07 mar 2016, 09:38

Ja popracowałam nad nawykami żywieniowymi - jem częściej, ale w mniejszych porcjach, unikam słodyczy, jem więcej warzyw i owoców, staram sie nie jeść zbyt późno itp. I dodałam do tego sport - głównie jazdę na rowerze i basen, i efekty są, a przede wszystkim po utracie kilogramów waga stoi w miejscu i nie tyję już od długiego czasu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak schudnąć ?

08 mar 2016, 13:26

Odnośnie odchudzania,to napisano już naprawdę wiele tematów na forum,podstawową sprawą jest prawidłowe odżywianie się,dieta oraz systematyczne ćwiczenia,trening. Tylko to zapewni nam efekt :)

lidl
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2016, 00:29

Re: Jak schudnąć ?

09 mar 2016, 00:30

ja zaczelam po prostu racjonalnie jesc i chdozic na silke...schudłam 7kg.teraz juz moge sobie pozwolic na zalozenie rurek! :ico_urodzinki: o na allani kupilam ostatnio http://allani.pl/zdjecie/spodnie/5459250

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość