iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Ferie w mieście.

14 gru 2015, 16:27

Ferie w mieście to nie tragedia, zawsze można znaleźć jakieś zajęcie. My zazwyczaj chodzimy do kina, na basen lub na jakieś zajęcia dla dzieci organizowane przez świetlice lub jakieś inne placowki. W 2016 ferie chcemy jednak spędzić aktywnie w http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe ... imowe-2016 Już dawno nigdzie nie byliśmy i myślę że należy nam się odrobina relaksu nad morzem :) Najbardziej cieszy mnie to że do plaży jest tylko 100 metrow więc co rano będzie można iść na spacer.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Ferie w mieście.

17 gru 2015, 10:57

Nasze dziecko i tak spędzało ferie w przedszkolu - tam ma swoje koleżanki, zajęcia przez cały dzień. Nie mamy możliwości brania urlopu na całe ferie, bo niby jak? Co wtedy z wakacjami? Zdecydowanie wolimy, aby dzieci spędzały wtedy czas w przedszkolu. Tam po prostu mają mnóstwo atrakcji.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Ferie w mieście.

02 mar 2016, 10:07

Akurat tutaj mogą czuć się szczęśliwi rodzice,których dzieci mają organizowane zajęcia w przedszkolu podczas ferii,jest to z pewnością bardzo duże ułatwienie,w przeciwnym razie sami musimy wykazać się na tyle dużą kreatywnością aby nasze dziecko po prostu się nie nudziło podczas ferii czy generalnie czasu jaki spędza w domu.

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Ferie w mieście.

08 mar 2016, 14:15

A moje dziecko się w ferie rozchorowało i siedzieliśmy w domu, jak ktoś szuka pomysłów jak "przetrwać" z chorym i znudzonymd zieckiem to tutaj jest sporo pomysłów na zabawy https://badzdlamnie.pl/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość