Awatar użytkownika
mfind
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:27

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

02 paź 2015, 16:07

Wczoraj opublikowaliśmy na ten temat artykuł na naszej Akademii :) Co prawda dotyczy domu w budowie, ale informacje odnośnie tego na co należy zwracać szczególną uwagę przy wyborze ubezpieczenia przydadzą się również dla tych, którzy posiadają ukończony dom/mieszkanie :) Link: http://www.mfind.pl/akademia/abc-zakupu ... w-budowie/

Pozdrawiam,
Łukasz

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

25 paź 2015, 19:59

Ja też, ale wiem że pora to zrobić., tym bardziej że niedługo będzie u nas wszystko nowe po remoncie. Przy okazji kupowania ubezpieczenia roweru widziałam że CUK ma polisy wielu TU, więc pewnie będzie z czego wybrać dobre. Na cenę też patrzę oczywiście, choć wiem że to nie są duże pieniądze.
To są niewielkie pieniądze takie ubezpieczenie.Przelicz sobie na ich kalkulatorze majątkowym.
Liczyłam i od razu zamówiłam polisę online.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

30 gru 2015, 11:40

Ja też, ale wiem że pora to zrobić., tym bardziej że niedługo będzie u nas wszystko nowe po remoncie. Przy okazji kupowania ubezpieczenia roweru widziałam że CUK ma polisy wielu TU, więc pewnie będzie z czego wybrać dobre. Na cenę też patrzę oczywiście, choć wiem że to nie są duże pieniądze.
To są niewielkie pieniądze takie ubezpieczenie.Przelicz sobie na ich kalkulatorze majątkowym.
Liczyłam i od razu zamówiłam polisę online.
to jest właśnie wygodne że można wszystko załatwić bez wychodzenia z domu:)

blair
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2016, 11:50

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

07 sty 2016, 12:26

Poza ceną musisz zwracać uwagę na zakres ubezpieczenia, bo z tym najczęściej są jakieś problemy.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

19 sty 2016, 09:54

Na szczęście w Cuk do polisy dostajesz też pakiet pomocy prawnej, więc to dodatkowe zabezpieczenie.

magdaakos
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 08 mar 2016, 12:08

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

08 mar 2016, 12:14

Zakres ubezpieczenia jest najważniejszy! Często się okazuje, że np. ubezpieczenie od pożaru obejmuje tylko mury.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

15 mar 2016, 13:59

Proponuje skorzystać z super polisy. A najlepiej sprawdzić stronę https://superpolisa.pl/ Możecie porównać oferty poszczególnych firm.Wybrać najbardziej wam odpowiadająca opcję, możecie tez od razu ja wykupić przez telefon, internet, lub w placówce.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

31 mar 2016, 10:42

Na szczęście w Cuk do polisy dostajesz też pakiet pomocy prawnej, więc to dodatkowe zabezpieczenie.
To się może przydać w kryzysowej sytuacji:)

rodarte
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 01 cze 2015, 15:53

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

26 kwie 2016, 14:54

W sumie też mnie to zastanawia. Jestem przed kupnem mieszkania Bydgoszcz i nie wiem na co powino się zwrócić uwagę przy ubezpieczeniu lub co powinna zawierać dobra oferta.

marceldg5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2016, 14:34

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

08 cze 2016, 15:13

Przede wszystkim trzeba zwracać na dobrą renomę ubezpieczyciela, sprawdzić jego wiarygodność i możliwości wypłacenia późniejszych odszkodowań, dlatego żeby ubezpieczyciele czasami łapią się kruczków prawnych byle by nie wypłacić nam odszkodowania. Osobiście miałam taki przypadek i długo walczyłam z ubezpieczycielem o pieniądze z tytułu ubezpieczenia domu, ale firma casus odszkodowania opinie bardzo mi pomogła w odzyskaniu moich pieniędzy. Rzetelna, sprawdzona firma na rynku ubezpieczycieli, w zakresie dochodzenia roszczeń ubezpieczeniowych jedni z najlepszych na rynku z wieloletnim stażem, jak mi pomogli to pomogą i wam w razie problemów !

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość