napolanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2016, 18:53

urlop z psem :)

11 mar 2016, 23:34

Co myślicie o wakacjach z psem? Ze swojego doświadczenia wiem, że pies zostawiony pod opieką znajomych czy też dalszej rodziny bardzo cierpi. Tęskni i robi się niemrawy. Niestety tam dokąd jeździłam nie było możliwości zabrania go ze sobą. Ale jakiś czas temu trafiłam na wyszukiwarkę, bazę danych noclegowych gdzie można wybrać się z czworonogiem - http://noclegizpsem.pl/ . Co ciekawe są tam też ekskluzywne hotele jak i miejsca noclegowe różnego rodzaju, w naprawdę pięknych zakątkach kraju. Z tego co widzę, baza co rusz powiększa się. A wy znacie też takie miejsca odpoczynku dla siebie jak i zarówno dla piesa? Ja niebawem zacznę planować swój urlop już z moim pupilkiem :)

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: urlop z psem :)

17 mar 2016, 11:07

Świetny portal! Czegoś takiego zawsze szukałam. Nie widziałam tam jednak hotelu w Puławach do którego czasami jeździmy, a który wpuszcza do swoich pokoi psy - http://pulawianka.pl. Jest to przyjemna willa z klimatem, którą mogę polecić gdy będziecie w okolicy. Nie wyobrażam sobie również, że miałabym zostawić w domu mojego małego "gryziciela" ;)

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: urlop z psem :)

17 mar 2016, 14:40

Ja jestem za zabieraniem psa ze sobą. Sam z obcymi ludźmi byłby bardzo smutny i opuszczony. Po co stresować zwierzaka. Będziemy Was informować na bieżąco o kolejnych newsach se świata... W końcu możemy Wam zaprezentować nowy dodatek w grze Klondike. Jest nim pojawienie się w grze nowego budynku którym jest wieża obserwacyjna. Pozwoli ona na skuteczniejsze zarządzanie handlem. Dodatek ujrzy światło dzienne z dniem 2 Października. Jest już kolejna zmiana w krótkim czasie w Klondike. O każdej nowej będziemy Was informować na bieżąco. Pozdrawiamy, i życzymy miłej gry. Zespół gry Gra Klondike wprowadza nową aktualizację. Złoty inkubator będzie wkrótce dostępny w grze. Pozwoli on na zwiększenie populacji indyków. Mają się też pojawić nowe fantastyczne nagrody, które otrzymają gracze. Więcej szczegółów niestety nie podano więc przyjdzie nam sprawdzić jak zawsze wszystko osobiście. Mamy nadzieję, że zmiany nie spowodują, iż gra straci na swojej atrakcyjności i grywalności. Planowane... Gra Klondike oferuje swoim graczom wiele bonusów. W grze znajdziecie dużo konkursów, które dodatkowo umilają rozgrywkę. Dziś administracja gry Klondike na 7 dni wprowadziła losowy system nagradzania aktywnych graczy. Możesz zgarnąć unikalne przedmioty. Jedynym wymaganiem by wziąć udział w losowaniu jest aktywna gra i codzienne logowanie. Życzymy powodzenia Z przyjemnością informujemy wszystkich fanów gry Klondike iż od dzisiaj będzie możliwość gry na stronie Klondike. Oprócz samego silnika gry przygotowaliśmy dla Was poradnik, który będzie ciągle rozbudowywany i poszerzany o nowe ciekawe informacje. Na naszej stronie znajdziecie też najnowsze informacje o zmianach, nowych opcjach i aktualizacjach gry. Będziemy Was także na bieżąco informować o ciekawych.. Witamy, Strona dla gry online Klondike jest obecnie w budowie. Zapraszamy już wkrótce. Znajdziecie u nas najświeższe informacje i newsy ze świata gry Klondike. Strona jest przygotowana w całości i poświęcona w 100% tej grze.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:33 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

lucja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:04

Re: urlop z psem :)

04 kwie 2016, 19:49

Jeśli zabieramy psa ze sobą, to warto kupić parę akcesoriów, przydatnych w podróży psa samochodem. Chodzi o maty, szelki do pasów bezpieczeństwa itp. Możecie je znaleźć na stronie: http://www.e-pazur.com/k192,psy-akcesor ... chodu.html

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: urlop z psem :)

06 kwie 2016, 12:42

ja staram się wybierać takie miejsca gdzie mogę zabrać psa, a jak nie to oddaje go na przechowanie do najbliższych, takich których zna i z którymi wiem, że będzie się czuł bezpiecznie.

Bimbek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2017, 09:31

Re: urlop z psem :)

02 maja 2017, 09:39

Wszystko zależy od miejsca, w jakie jedziemy. Jak np. wybieram się na urlop nad jezioro to nie widzę przeszkód, aby pies jechał ze mną. Ale na przykład teraz planujemy ze znajomymi wyprawę w góry - cały dzień chodzenia. Dla psa taki wyjazd byłby męczarnią. Dlatego też postanowiłam, że zostawię go w hotelu dla psów. Znalazłam Pensjonat dla psów "U Zoopscyhologa" pod Warszawą, który prowadzi psia psycholożka (pani Magda Pawlak), więc o fachowość opieki w takim miejscu na pewno nie muszę się martwić ;)
Ceny w takim hotelu też nie są wygórowane, więc nie wpłynie to znacząco na stan mojego portfela ;)

ollivka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:00

Re: urlop z psem :)

04 maja 2017, 14:21

To też zależy oczywiście co to za urlop i jakie atrakcje sa przewidziane ale ogólnie jestem za tym ze jak tylko jest możliwość to żeby zostawiać psa z kimś z rodziny albo sąsiedztwa. Na takih wyjazdach to często męczą sie i właściciele i zwierzęta a poza tym nie wszędzie psy wpuszczają, do niektórych hoteli nie wolno, do muzeów, restauracji, wtedy to kłopot co zrobić z psiakiem. Jak dla mnie lepiej żeby zostal w domu no chyba ze nie ma go z kim zostawić.

magdalenka866
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2016, 21:02

Re: urlop z psem :)

05 maja 2017, 14:10

Ja mam to szczęście, że zawsze mogę psiaka zostawić mojej mamie, bo mieszkamy razem w jednym domu.

mortom1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016, 09:01

Re: urlop z psem :)

09 maja 2017, 10:04

Psy bardzo tęsknią gdy zostawiamy je z obcymi ludźmi, a sami wyjeżdzamy się bawić.

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: urlop z psem :)

29 maja 2017, 22:09

Nigdy na czas urlopu nie oddałabym swojego psa do hotelu czy nawet znajomym. Zawsze szukam takich miejsc gdzie pies jest akceptowany. Wiąże się to w dodatkowymi przygotowaniami, bo to i miski trzeba zabrać i karmę. Mój pies do najmłodszych już nie należy, więc dodatkowo dostaje GeriatiVet - VetExpert. Tak profilaktycznie, żeby go uchronić od zaburzeń występujący u starszych psów. Ale warto, bo to zwierz, który jest bardzo ważnym członkiem rodziny.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość