Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Tabletki na odchudzanie

03 kwie 2016, 12:29

Ćwiczenia i dieta przede wszystkim, a jak się spełni te dwa podstawowe kryteria, to można pomyśleć o jakimś suplemencie, który przyspieszy proces chudnięcia. Tylko też, żeby to nie była jakaś chemia. Ja biorę jedynie Młody Jęczmień Premium, który dodaje energetycznego kopa, dzięki temu chce się ćwiczyć, a prócz tego przyspiesza metabolizm i spalanie kalorii, ale leżąc na kanapie tego nie uzyskamy, nawet łykając tabletki ;)

mademoiselle11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2016, 18:51

Re: Tabletki na odchudzanie

11 kwie 2016, 19:11

Suplement diety w postaci chromu hamuje ochotę na słodycze. Wszystko co trzeba robić to brać go regularnie.

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Tabletki na odchudzanie

12 kwie 2016, 10:39

Od samych tabletek na pewno się nie schudnie, podstawa to ruch, zmniejszenie ilości kalorii, zdrowa dieta, ja teraz na wiosnę chcę wrócic do formy, regulanie ćwicże ale tez kupiłam sobie herbatkę z big active 4x super slim, sporo dobrego się o niej nasłuchałam od koleżanki i spróbuję, ich czerwoną herbatę uwielbiam i czesto piję, ta tez jest calkiem niezła, licze że trochę pomoże z tym gubieniem centymetrów ;)

bastjon
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2016, 14:38

Re: Tabletki na odchudzanie

15 kwie 2016, 14:41

Same tabletki to rozwiązanie dla leniwych i chcących uzyskać efekt jojo. Bez regularnych ćwiczeń i diety nic się nie osiągnie. Warto poświęcić te 30-60 minut 3-4 razy w tygodniu na ćwiczenia i efekt grubego tyłka mamy zredukowany do minimum ;)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Tabletki na odchudzanie

21 kwie 2016, 14:15

Zamiast faszerować sie lekami zacznij się naprawdę odchudzać. Te wszystkie tabletki to ściema. nie schudniesz od nich a możesz sobie żoładek rozwalić.
Ja też się zastanawiam jak schudnąć do wakacji ale działam a nie liczę na cud :) Chodzę na siłownię, zdrowo jem i myśle o wyjeździe na wczasy odchudzające nad morzem w Primavera :) Do wakacji nie zostało wiele czasu dlatego warto wykorzystać te ostatnie dni i naprawdę wziąć się za siebie.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Tabletki na odchudzanie

25 kwie 2016, 11:51

To prawda, do wszelkich tabletek na odchudzanie trzeba podchodzić z rozsądkiem. Przede wszystkim nie można traktować ich jak cudownego sposobu na szybkie schudnięcie. Takie suplementy wspomagają odchudzanie, ale same w sobie nie sprawią, że nagle zgubi się kilogramy. Konieczna jest zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna. Jeśli ktoś planuje intensywnie ćwiczyć, warto natomiast zastanowić się nad kupnem odżywek białkowych, wspomagają spalanie tłuszczu i rzeźbienie sylwetki. Ale tylko ze sprawdzonych źródeł! Kolega tu kupuje takie suplementy http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html .

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Tabletki na odchudzanie

14 paź 2016, 10:23

A Animal Cuts, o ten http://supleon.pl/animal-cuts , brał ktoś? Ile schudliście i w jakim czasie?

ineqs8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2016, 10:42

Re: Tabletki na odchudzanie

19 paź 2016, 12:39

Ja polecam Olimp Therm Line 2 bardzo szybkie chudniecie bez efektu JOJO :)

fitkaroline55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2016, 21:29

Re: Tabletki na odchudzanie

11 gru 2016, 23:48

A slyszalaś o tym jak wiele można zrobić złego swojemu organizmowi biorąc takie tabletki? Naprawdę nie decyduj się na taki krok, bo i tak czekać cię będzie efekt jojo jeśli przestaniesz brać te tabletki. lepiej nauczyć się zdrowo żyć i przyzwyczaić do zdrowych nawyków. stopniowo wprowadzać zmiany do swojego jadłospisu i cały czas kontrolować co dzieje się z naszym organizmem wewnątrz. mierzyć poziom tłuszczu w organizmie (np. przy pomocy takiej wagi kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja) i robić sobie regularnie badania :)

DanutaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2017, 01:49

Re: Tabletki na odchudzanie

03 sty 2017, 15:38

Moim zdaniem tabletki mają sens tylko wtedy, jeśli faktycznie stosujesz zdrową dietę i uprawiasz trochę sportu. Same nic nie dadzą

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość