Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

kurze lapki!!! :<

10 maja 2016, 11:30

czesc! pytanko: jakie macie sposoby na kurze łapki? mam ledwo 30stke a juz sie pojawily :< zadne kremy nie pomagaja, nie pale, jem zdrowo a i tak mam wrazenie ze jest coraz gorzej. stosowalam rozne maski, ale niewiele to dalo - znaczy byl efekt, ale nie taki jakiego sie spodziewalam. zastanawiam sie czy sa jeszcze jakies sposoby? jakies moze zabiegi bardziej specjalistyczne moze? dajcie jakies wskazowki!

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: kurze lapki!!! :<

11 maja 2016, 08:37

Witaj! Rozumiem, że zmarszczki które masz nie są jeszcze szczególnie głębokie. To jest czas, kiedy można jeszcze całkiem sporo zdziałać, zahamować ich powstawanie i polepszyć ogólną kondycję skóry. Przede wszystkim skóra musi być dobrze nawilżona i odżywiona. Unikaj o ile możesz długiej pracy przy komputerze, wysypiaj się. Jeśli chodzi o zabiegi - mogę polecić endermologię. Jest to zabieg stymulujący włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra wygląda młodziej i niwelowane są właśnie zmarszczki, przede wszystkim mimiczne. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/endermologia-krakow/ Możesz też pomyśleć o karboksyterapii - także powinna pomóc w Twoim przypadku.

meblenowe
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2016, 10:16

Re: kurze lapki!!! :<

11 maja 2016, 10:20

Witam może pójdź na serię zabiegów laserowych na twarz powinno pomóc jednak licz sie że trzeba to powtarzać

Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

Re: kurze lapki!!! :<

11 maja 2016, 17:31

ok, poprzegladalam wasza oferte - i mam jedno pytanie. czy te zabiegi jakos nie szkodza? endermologia z tymi falami, karboksyterapia z zastrzykami… czy to jest bezpieczne? nie ma skutków ubocznych?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: kurze lapki!!! :<

13 maja 2016, 10:30

Wszystkie zabiegi wykonywane w Podgórskim Domu Urody są bezpieczne i wykonywane przez specjalistów. Endermologię i karboksyterapię poprzedza też wywiad, który ma na celu wyeliminowanie wszelkich przeciwwskazań do odbycia zabiegu (nie ma ich wiele, ale zawsze to sprawdzamy). Zabiegi te są bezbolesne, nie wymagają też okresu rekonwalescencji, można po nich od razu wrócić do codziennych obowiązków.

karolinapelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:07

Re: kurze lapki!!! :<

13 maja 2016, 11:21

Polecam mezoterapię, bezinwazyjna metoda i naprawdę widać efekty. Moja mama paliła 25 i miała tzw. zmarszczki palacza i ten zabieg zminimalizował ich widoczność. Dla osob z Wroclawia polecam dr kopec, do której chodzimy. http://www.karolinakopec.com/

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość