BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Jak szukać pracy?

06 sty 2016, 14:09

wlasnie, sprawdzone agencje to podstawa jak sie wyjezdza za granice, bo to zawsze jest ryzyko... ja jezdzilam z EJ JOB do Niemiec pracowac jako opiekunka, juz 3 razy bylam

radnia90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 sty 2016, 13:24

Re: Jak szukać pracy?

08 sty 2016, 15:26

Uważam, że najłatwiej znaleźć pracę poprzez rodzinę lub znajomych, choć dobrym pomysłem jest też szukanie przez internet (np. na portalach z ogłoszeniami) i w agencjach pracy.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Jak szukać pracy?

24 maja 2016, 15:26

Słyszałam, że wiele osób sobie dorabia na różnych portalach społecznościowych. Mp. z modą wiele materiałów na reportaże można znaleźć na https://www.cuteditor.com/
Wydaje mi się, że jeśli ktoś zna się na intermediach czy animacji to może świetny materiał zmontować i nieźle zarobić.

Awatar użytkownika
maiii9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lip 2016, 13:12

Re: Jak szukać pracy?

12 lip 2016, 20:17

Chyba najlepiej szukać w Internecie. Tam jest najwięcej ofert.

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Jak szukać pracy?

20 sie 2016, 16:19

Byle jaką pracę nie jest trudno znaleźć. Ale znaleźć wartościową firmę już trudniej ;) Ja staram się szukać wśród firm, które dbają o pracownika, oferują dobry socjal. Fajnie, gdy firma daje takie karty podarunkowe http://sodexomotywacja.pl/produkty/karta-podarunkowa/ Ja zwracam na to uwagę, wiele osób stawia to jako główne kryterium wyboru danej firmy.

Donata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:41

Re: Jak szukać pracy?

22 sie 2016, 08:08

Chyba najlepiej szukać w Internecie. Tam jest najwięcej ofert.
Zgodzę się z Tobą. W internecie można znaleźć wiele ofert pracy.
Warto też rozwieść CV po interesujących przedsiębiorstwach. Nie zawsze słychać, że szukają pracownika.
Bardzo pomocni mogą być też znajomi. Oni mogli słyszeć o ofertach pracy.

inga29
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2016, 09:46

Re: Jak szukać pracy?

22 sie 2016, 08:57

Popytaj osoby z rodziny, może coś wiedzą. Oni też zawsze mogą zapytać swoich znajomych, jeśli będą wiedzieć że szukasz. Popieram pomysł Donaty z roznoszeniem CV do różnych przedsiębiorstw w których chciałabyś pracować. Moja koleżanka tak dostała pracę :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jak szukać pracy?

20 cze 2017, 12:41

Zainteresujcie się pracą tymczasową - akurat teraz okres jest taki, że zatrudnienie znajdzie dosłownie każdy - bez wyjątków. Kojarzycie EuroKadrę? Pracowałam u nich przez pół roku. Później w tej firmie dostałem pracę bezpośrednią - bardzo pozytywne doświadczenie, bo akurat w tych firmach dostanie etatu jest naprawdę bardzo trudne do zrobienia i zacząć można wyłącznie przez agencję pracy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość