Awatar użytkownika
madziamichalska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2015, 11:27

Głęboki wózek - co polecacie?

03 cze 2016, 12:19

Hej, przymierzam się już do kupienia wózka. Zależy mi na tym aby był lekki ale też solidny, czy macie jakieś upolowane modele?

Fionella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 02 mar 2016, 09:37

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

09 cze 2016, 08:09

Ja polecam mutsy transporter, można do niego wpiąć fotelik, gondolę i spacerówkę.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

08 cze 2017, 02:13

Sprawdźcie sobie wózki wielofunkcyjne od Adamexu, to polska firma funkcjonująca na rynku od wielu lat. Mają wózki naprawdę dobrej jakości w przystępnych cenach, z wentylowanymi gondolami, w zestawie dorzucają sporo akcesoriów, które znacznie ułatwiają życie. Wózki są wykonane bardzo estetycznie i wyglądają nowocześnie, niczym nie ustępują zagranicznym odpowiednikom, a są znacznie tańsze.

SweetCherry
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2017, 18:14

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

20 cze 2017, 12:11

Polecam wózki ecoline, są modele wielomodułowe, które rosną wraz z dzieckiem. Mam w tym momencie spacerówkę i jestem bardzo zadowolona nawet gdy jeżdżę do teściów, którzy mieszkają w kamienicy na 3 pietrze wniesienie wózka nie stanowi problemu i nie potrzeba pomocy osób trzecich :)

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

26 cze 2017, 20:57

Rewelacyjne są też wózki Amelis Hugo, bardzo starannie wykonane i bardzo ładne ale też funkcjonalne, z bogatym wyposażeniem, nie trzeba niczego dokupować oddzielnie a duże koła i podwójna amortyzacja idealnie sprawdzają się w każdym nawet trudnym terenie więc można spacerować wszędzie. Dużym udogodnieniem jest też regulowana rączką, więc wygodnie się go prowadzi zarówno osobie niskiej jak i wysokiej :)

ElaKorcz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2017, 09:28

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

29 cze 2017, 09:52

Ja również polecam wózki firmy Mutsy. Są naprawdę lekkie, zajmują mało miejsca po złożeniu, a montaż gondoli jest naprawdę prosty. Wózek ten ma dobre amortyzatory, które świetnie się sprawdzają nawet na kostce brukowej. Ponadto wózki Mutsy bardzo dobrze wyglądają, a czyszczenie ich jest naprawdę proste i szybkie.

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

05 sty 2018, 23:34

Z glebokich wozkow polecam Riko Naturo :-) piszesz, ze chcesz lekki i solidny wozek- to troche wzajemnie sie wyklucza, bo wozek musi miec okreslona wage, zeby stabilnie jezdzic, nie przechylac sie na boki, trzymac sie dobrze podloza itd. Wozek, ktory ja mam z riko wazy ok. 10 kg, dla mnie ta waga nie jest problemem, a sam wozek- porzadny, z dobrą amortyzacją i pod wzgledem designu tez mi odpowiada.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

16 maja 2018, 14:20

Zdecydowanie Euro Cart i model Passo :) Używamy już 2 miesiące i lepszego wózka nie mogłam sobie wymarzyć. Mega wygodna i obszerna gondola z regulacją zagłowka i materacykiem w komplecie ( jest nawet opcja umożliwiająca jej bujanie ;p ). Kupiliśmy model 3w1 więc spacerówkę też już mamy przygotowaną, tu siedzisko też prezentuje się super. No i cena jak na moje oko bardzo korzystna bo za nowy zestaw zapłaciliśmy coś około 1400 zł :)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

16 maja 2018, 15:44

Ja mam anex z serii discovery i jestem z niego zadowolona. Wygodny, dobrze się prowadzi, poręczny i praktyczny. Fajnie się prezentuje a co ważniejsze wygodny i bezpieczny dla maluszka.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Głęboki wózek - co polecacie?

27 cze 2018, 17:58

Ja mam wózek anexa, ma właśnie głęboką gondolę i porządne zadaszenie, które chroni maluszka od opadów, wiatru czy zimna. Dodatkowo łatwy w obsłudze, solidny i poręczny.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość