Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: pokój malucha

05 sie 2015, 06:24

Wiecie jakie łożeczko jest najlepsze dla dziecka ? Nie drewniane ponieważ często obija sobie główkę ale turystyczne. I takie właśnie mamy w pokoju dziecięcym:
Na dole zdjęcie łożeczka jakie kupiłam dla córeczki. Zamawiałam w sieci, konkretnie w tym sklepie: http://www.tiktak.com.pl/ ( w sklepie w niskich cenach są meble dla dzieci) . Jestem bardzo zadowolona bo nie wydałam dużo, łóżeczko kosztowało niewiele ponad 200 zł a jest bardzo wygodne.
Obrazek

alinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2015, 15:06

Re: pokój malucha

23 paź 2015, 16:00

moim zdaniem wystrój pokoju niemowlaka jest ważny , ale najważniejsze żeby był funkcjonalny. Mnie osobiście podobają się jasne pokoje, białe meble i kolorowe dodatki. Dużo właśnie takich przykładów znalazłam tutaj: http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-po ... a,pr7.html i nimi właśnie się inspirowałam jak urządzałam pokój dla córeczki- wyszedł piękny - biały z różowymi akcentami :)

karkosz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 24 lis 2015, 11:46

Re: pokój malucha

24 lis 2015, 11:59

Jesli chodzi o pokoik i urzadzanie to ja szalalam strasznie, zeby wszystko bylo piekne i funkcjonalne :) Ostatnio jeszcze dokupilam ochraniacz: http://www.bibabu.pl/ochraniacz-do-loze ... -dete.html strasznie mi sie podobal, fajny jakosciowo i ladnie sie prezentuje :)

Awatar użytkownika
Alofan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:58

Re: pokój malucha

06 gru 2015, 15:34

Całkiem ciekawe propozycje dajecie :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: pokój malucha

14 gru 2015, 13:52

Ja w przypadku urządzania pokoju dla dziecka stawiam na bezpieczeństwo i funkcjonalność. Wybieram takie meble które są solidne i przy których mam pewność, że dziecko sięgając po zabawkę czy książkę nie przechyli na siebie całego mebla. Tym samym kierowałam się kupując szafę dla dziecka na atbmeble.pl Wiadomo, dzieci rosną w oka mgnieniu a ciuchów non stop przybywa, zatem porządna szafa to w pokoju dziecięcym to podstawa.

Obrazek

mkudawa82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2015, 15:09

Re: pokój malucha

13 sty 2016, 23:29

Wiele się już powiedziało i napisało o aranżacji pokoju dzieciaczka, więc dorzucę swoje pięć groszy i zachwalę fajne i pomysłowe łóżka dla chłopców (dziewczynek też ;) ) - http://www.epinokio.pl/pol_m_Lozka-i-me ... -5349.html - my kupiliśmy wóz strażacki. Solidne wykonanie, żadnych udawanych materiałów, wszystko naturalne, farby z atestem także każde dziecko spać w tym może, no a o frajdzie to nie wspomnę ;)

misiamisia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2016, 12:11

Re: pokój malucha

03 cze 2016, 12:55

Faktycznie super te łóżeczka teraz. Aż żal, że my musieliśmy spać na takich zwykłych :D

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: pokój malucha

24 cze 2016, 14:40

Nawet najprostszy pokój da się jakoś fajnie zaaranżować. To nie problem. Sporo dają odpowiednio dobrane dodatki. W Vanilla Frog widziałam ładne akcesoria dla niemowlaków i też własnie do pokoików. Wystarczy ruszyć wyobraźnią i szybko można coś zdziałać. Jak to się mówi: coś z niczego ;)

monika9093
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2017, 12:29

Re: pokój malucha

12 sty 2017, 12:44

Tomoże tam coś kupię

Satya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 mar 2017, 09:38

Re: pokój malucha

28 mar 2017, 10:20

Myślę, że poza samymi meblami w pokoju dziecka, na ściany powinniśmy pomyśleć również o ciekawym motywie fototapety co zawsze nieco rozjaśni oraz ożywi pokój, nie sądzicie? Wystarczy wybrać tylko oryginalny, bajkowy motyw :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość