nowewelina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2014, 20:12

Re: zmywarka

26 maja 2014, 14:27

Jeśli chodzi o zmywarkę - polecę tylko Amicę. Spisuje się doskonale już 4 lata, żadnych napraw, awarii, a przede wszystkim nie musiałam przepłacać za dobrą jakość.

PannaHanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2014, 08:39

Re: zmywarka

26 wrz 2014, 13:01

Z praktyki wiem, że powinna mieć 2 programy 70 stopni i szybki, innych nigdy jeszcze nie użyłam. Więc najlepiej wybrać taką co zużywa mało prądu i wody i tyle. Ja mam akurat siemensa, ale nie wydaje mi się, żeby między rożnymi producentami była kolosalna różnica. to tylko marketing :ico_szoking:

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: zmywarka

29 wrz 2014, 22:45

Warto też zwrócić uwagę na energooszczędność, ilość zużywanej wody. Jeśli chodzi o budowę to ja osobiście patrzyłam również na dodatkową szufladę na sztućce.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: zmywarka

30 wrz 2014, 08:01

No i chociażby dlatego Electrolux dla mnie jest na pierwszym miejscu. Te zmywarki, ktore niedawno się pojawiły z pojemnością na 15 kompletów i tą górną szufladą są dla mnie rewelacyjne.

krystyna123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2016, 09:35

Re: zmywarka

16 maja 2016, 21:26

Zmywarka to naprawdę świetny pomysł - oszczędność czasu, sił, wody - czyli też pieniędzy. Najważniejsze, że jest tak bogata oferta, dzięki czemu odpowiedni sprzęt z odpowiednimi programami znajdzie każdy - singiel, para, rodzina z dziećmi. Zmywarka ułatwia też zachowanie porządku w kuchni. Naprawdę polecam. Warto też od razu wyposażyć się w dobre środki, które pozwolą zadbać o naczynia i o samą zmywarkę, np. http://generalfresh.pl/czystosc/produkt ... o-zmywarek.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: zmywarka

07 cze 2016, 14:28

Ja mam zmywarkę od niedawna i jestem bardzo zadowolona :) W końcu nie muszę się męczyć zmywając naczynia.
Jakie tabletki do zmywarki kupić? Trafiłam dzisiaj na http://bsmsalt.com.pl/oferta/uzdatniani ... etki-solne i zastanawiam się nad kupieniem ich. Dobry wybór? Jeszcze nie zdążyłam się zapoznać z ofertą środków do zmywarki.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: zmywarka

20 cze 2016, 11:20

Ja również mam zmywarkę od niedawna. Przed zakupem bylam pewna,że będę jej używała raz na tydzień. Obecnie używamy jej codziennie a jest to wiekszy model 60 cm. Przy rodzinie 2 plus 2 zawsze nazbiera sie sporo talerzy i kubków tak więc większa zmywarka jest bardzo wygodna.
Mam tą zmywarkę Candy;
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie- ... cdpm-96370

Zmywarka wygodna w obsłudze, ma wiele programów. Również te krótsze, ktore przy mniejsze ilości naczyń sprawdzaja się lepiej ( na przykład na imprezach jak chce się włączyć coś w trakcie).

Justys91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:24

Re: zmywarka

19 wrz 2016, 15:14

Moja zmywarka już powoli kończy swój żywot i też rozglądam się za nową. Na electro.pl jest fajny wybór w niskich cenach. Zastanawiam się tylko jaką pojemność kupić.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: zmywarka

16 sie 2018, 12:55

Szukając zmywarki patrzyłam przede wszystkim na to, ile zużywa prądu i wody. Zmywarka fajna rzecz, na pewno ogromna wygoda, ale też jakby moje rachunki miały poszybować w kosmos, to dziękuję, wolę zmywać tradycyjnie. Dlatego to były główne kryteria. Do tego marka trochę też, ale to bardziej żeby nie kupić niepewnego dziadostwa, które po miesiącu się popsuje. Sporo w tej kwestii pomogły opinie znajomych. Natomiast pan w sklepie polecił mi tabletki do zmywarek sunlight. I faktycznie świetne są, super domywają wszystko. Do tego dokupuję środki do czyszczenia zmywarek tej samej firmy, żeby sprzęt działał mi bez zarzutów jak najdłużej.

Witka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 19 sie 2018, 19:09

Re: zmywarka

20 sie 2018, 14:03

Ja właśnie się zastanawiam nad kupnem

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość