mirella911
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2016, 09:47

Re: tabletki na uspokojenie

10 maja 2016, 10:27

Mi zawsze na uspokojenie pomaga melisa. Kiedy jestem w długotrwałym stresie to to parze sobię ją 2 razy dziennie. Na mnie działa. Tabletki to jednak chyba ostateczność. Niby ziołowe, na pewno jakoś tam wpływają na nasz organizm.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: tabletki na uspokojenie

13 maja 2016, 09:26

Melisa czy też inne "ziołowe" specyfiki,będą jak najbardziej w porządku i warto na nie postawić,szczególnie po stresującym czy męczącym dniu. Mi osobiście pomaga ruch i aktywność fizyczna aby móc się w pełni zrelaksować:)

Awatar użytkownika
marita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 22 sty 2015, 11:06

Re: tabletki na uspokojenie

24 maja 2016, 08:25

Jeśli chodzi o mnie, to u mnie sprawdza się suplement diety Doppelherz aktiv Na uspokojenie. Jestem osobą, która często się denerwuje, stresuje, jest rozdrażniona, a przez to ma mniej energii na wydajną pracę i niestety samopoczucie także na tym traci... Ale regularne stosowanie wspomnianego przeze mnie preparatu pomaga :). To naturalny ziołowy suplement, który działa trójtorowo - redukuje stres i rozdrażnienie, wspomaga dobre samopoczucie, a także zwiększa wydajność umysłową i koncentrację. Gdyby ktoś z Was był zainteresowany tym preparatem, to tutaj znajduje się więcej informacji na jego temat - http://www.doppelherz.pl/produkty/ukl-n ... nie-4.html. Pozdrawiam :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: tabletki na uspokojenie

02 cze 2016, 15:29

Ale nie za każdym razem! Wtedy już w ogóle nie będziemy umiały samodzielnie redukować stresu.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: tabletki na uspokojenie

05 cze 2016, 14:06

ja bym była daleka od stosowania tego typu metod

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: tabletki na uspokojenie

07 cze 2016, 08:50

Co innego picie ziół uspokajających typu melisa,a co innego faszerowanie się lekami,tabletkami i tutaj również jestem od tego bardzo daleka,szkoda naszego zdrowia,przecież można sobie radzić ze stresem na szereg innych sposobów.

szpilka85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2016, 20:50

Re: tabletki na uspokojenie

28 cze 2016, 20:57

Tabletki uspokajające na bazie ziół są bezpieczne i nie uzależniają. Jednak trzeba się zastanowić co takiego nas tak mocno denerwuje czy stresuje i postarać się, żeby chociaż minimalnie te czynniki ograniczyć.

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: tabletki na uspokojenie

29 cze 2016, 10:23

Tabletki uspokajające na bazie ziół są bezpieczne i nie uzależniają. Jednak trzeba się zastanowić co takiego nas tak mocno denerwuje czy stresuje i postarać się, żeby chociaż minimalnie te czynniki ograniczyć.
to fakt, mnie ostatnio nawet urlop stresuje, martwię się bo wyjeżdżamy i muszę zwierzaki zostawić pod opieką kogoś innego, dobrze że mam jezcze trochę nervomixu bo chyba przez pierwsze dni urlopu bedę to przeżywać :D wiem że to głupie ale taki już ze mnie typ ;)

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: tabletki na uspokojenie

04 sie 2016, 07:49

zamiast ściśle brać tabletki na uspokojenie,to proponuję zaparzyć sobie melisy czy inne ziółka,które także pomagają się wyciszyć a w żaden sposób nie są inwazyjne dla naszego organizmu,ewentualnie warto też spróbować rozładować stres za pomocą aktywności fizycznej.

Kaalinia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2016, 14:55

Re: tabletki na uspokojenie

19 wrz 2016, 14:58

to oznacza że się czymś stresujesz bo spać po nocach nie możesz, też tak mam czasami ale wtedy przed snem też biorę nervomix, uspokaja wycisza i śpisz jak zabita, a najważniejsze jest to że wstajesz wypoczęta i masz siłę iść do pracy, bo po nieprzepanej cięzko byobyb iść do pracy i normalnie funkcjonować.
Też polecam nervomix - naprawdę warto jeśli nie możemy po nocach spać :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość