uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Praktyki za granicą?

11 sty 2016, 12:16

takie praktyki to ogromna szansa życiowa, lepsze perspektywy zawodowe i zarobkowe. Jeśli ktoś ma taką możliwość to bez wahania powinien się zdecydować. Ja bym tak przynajmniej zrobiła.

monika82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2016, 15:45

Re: Praktyki za granicą?

15 lip 2016, 14:35

Oczywiście, że takie praktyki to świetna sprawa. Sama jak bym miała jeszcze możliwość to bym skorzystała. Wyjazd za granicę to nie tylko praktyka zawodowa, ale zdobycie umiejętności językowych, poznanie nowego kraju, nowych ludzi i przeżycia niesamowitej przygody.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Praktyki za granicą?

17 lip 2016, 13:32

ja uważam, że takie praktyki to bardo duża szansa zawodowa i warto z niej skorzystać.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Praktyki za granicą?

11 sie 2016, 18:52

moim zdaniem jak najbardziej warto wyjechać. Na moje uczelni (Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej) właśnie Akademickie Biuro Karier organizuje takie wyjazdy. w tym roku mocno pracowałam nad swoją średnią więc mam nadzieję że w kolejnym uda mi się wyjechać. Zdobyć można cenne doświadczenie, przy okazji może coś nawet pozwiedzać, u nas organizują wyjazdy do różnych europejskich krajów a nawet do USA

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość