domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

22 lis 2015, 21:12

zalezy jaka sie ma przestrzen do zagospodarowania, ja sie zdecydowalam jak urzadzalam na meble na wymiar, bo stwierdzilam ze w sumie ciezko by mi bylo samej wszystko dobrac i wymierzyc, wiec oddalam moje mieszkanie w rece specjalistwo w Meble Foryś. efekt koncowy mi sie bardzo podoba jestem zachwycona, bo mam meble wlasnie takie jakie chcialam miec

betadopier
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2015, 00:10

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

24 lis 2015, 09:16

Zawsze wydawało mi się, że kupione gotowe meble w sklepie są gorszej jakości niż te robione na zamówienie, kiedy to przychodzą ci ludzie do domu i mierzą, projektują, proponują a ty wybierasz. Poza tym, liczę się z tym, że usługa projektowania, mierzenia itd zwiększa końcowy koszt mebli. Jeszcze się nie orientowałam, więc nie wiem jaki jest cenowy przedział za meble w sklepie a jaki na wymiar wg tego co bym chciała, ale te na wymiar są zdecydowanie droższe tak podejrzewam, jednak mam niewymiarową kuchnię i muszę wybrać takie rozwiązanie

tescji90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2015, 11:54

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

27 lis 2015, 16:02

Moim zdaniem lepsze są meble na wymiar (szczególnie w łazience i kuchni), m.in. dlatego, że są lepszej jakości i można je dowolnie dostosować do własnych potrzeb - są jednak droższe od zwykłych, ale za jakość trzeba płacić.

Jasna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2014, 17:09

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

01 gru 2015, 13:57

Zdecydowanie meble na wymiar. Nie muszę się martwić, że coś pójdzie nie tak, albo latach po 200 sklepach w poszukiwaniu konkretnego mebla w pasującym kolorze, który wypełni mi lukę w pomieszczeniu. Dwa lata temu przeprowadzaliśmy gruntowny remont kuchni i łazienki i meble kuchenne zamawialiśmy na wymiar na http://www.aranzacjekuchni.com.pl/produkcja-mebli łazienkowe również dopasowane do naszych potrzeb.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

07 gru 2015, 15:34

Moim zdaniem lepsze na wymiar. Wtedy wykorzystujemy całą dostępną przestrzeń.

minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

12 gru 2015, 22:48

ja rowniez uwazam ze na wymiar lepiej, zrobia takie jak sie chce, no i mozna wlasnie dostowac je lepiej do przestrzeni. Ja korzystalam z Meble Foryś i jestem bardzo zadowolona z tego co dla mnie zrobili

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

21 lip 2016, 15:50

Meble kuchenne Gdańsk - panelmeble.pl to oferta na każdą kieszeń i do każdego wnętrza. Posiadają rewelacyjne zabudowy i niestandardowe rozwiązania. Cechuje je wysoka jakość wykonania i duża estetyka. Jeśli planujecie wymianę kuchni lub jej modernizację to uważam, że warto tam zajrzeć :)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

28 lip 2016, 13:09

Z reguły meble gotowe są tańsze ale moim zdaniem warto zainwestować w meble na wymiar ponieważ są lepszej jakości i jak sama nazwa wskazuje będziemy mieli dopasowane do własnych pomieszczeń. Jeśli szukacie firmy która wykona dla was dobre meble do sprawdźcie ofertę firmy Komandor https://www.komandor.pl/podkarpackie/oferta/

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

01 sie 2016, 23:42

Moim zdaniem przy tym wyborze, jaki jest teraz w salonach meblowych, czy to chociażby w sklepach internetowych nie ma sensu przepłacać i zamawiać mebli na wymiar. Ja na przykład mam dosyć niestandardowe wymiary sypialni i byłam pewna , że żadne szafy otwierane ze sklepu nie będą pasowały, a jednak w sieci szybko trafiłam na idealne.

SandraK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:05

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

11 sie 2016, 09:43

Ja proponuję rozwiązanie pośrednie, czyli meble modułowe. :) Tu nie kupujesz gotowego zestawu, tylko wybrane elementy, jakie Ci pasują. Podstawowe części są na tyle zgrabne, że możesz je dopasować do każdego pokoju, każdej przestrzeni. Czytaj: nie musisz czekać na wykonanie mebli, bo są dostępne tu i teraz, no i cena się zgadza. Ja kupowałam swoje w BRW - Possi Light się nazywają. Dodatkowo dają Ci możliwość wyboru koloru drzwi mebli, co IMO jest bardzo fajne - można poszaleć!

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość