Awatar użytkownika
fenixfx
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:13

Gdzie szukać pracy?

05 sie 2016, 21:44

Hejka wszystkim :)

Czy wiecie może gdzie osoby niepełnosprawne mogą szukać pracy? Chodzi mi o portale tego typu http://diru.pl/

Marlena77
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2016, 19:59

Re: Gdzie szukać pracy?

07 sie 2016, 17:54

hmmm wszystko zależy od tego, jaki to rodzaj niepełnosprawności. Czasem ktoś ma grupę inwalidzką i nawet nie widać, że jest chory. Ofert pracy jest mnóstwo, nie tylko w Polsce ale i za granicą. Ja ostatnio znalazłam taki portal https://www.campamerica.pl/ - oni organizują wyjazdy do pracy do stanów. Załatwiają wszystkie formalności z tym związane, wystarczy założyć profil na ich stronie. Moim zdaniem to świetnie miejsce aby znaleźć wymarzoną prace. Poza tym to doskonała okazja aby zwiedzić trochę świata. Często taki wyjazd za granicę (aż tak daleko) nie jest możliwy, a z takim biurem można załatwić i pracę i "wycieczkę".

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdzie szukać pracy?

22 mar 2019, 10:14

EuroKadra - nie ma żadnych problemów z pracą, każdy może coś znaleźć, warunki są dobre. Ale czy coś dostaniecie? To wszystko uzależnione jest od was. Na pewno warunki do szukania pracy są znakomite, można trafić do sensownych firm, ale inną kwestią pozostaje wykorzystanie pojawiających się możliwości. Kwestia taka, jak to będzie wyglądać dalej.

adriann
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:20

Re: Gdzie szukać pracy?

30 mar 2019, 23:08

Portale rekrutacyjne i lokalne. Tam jest najwięcej ogłoszeń.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Gdzie szukać pracy?

11 kwie 2019, 11:23

to zależy w jakim zawodzie szukasz :) ja opiekuje się osobami starszymi w Nieczech i pracy szukałam poprzez agencję. Od jakiegoś czasu współpracuję z agencją Dolce Vita ( notabene szukają ludzi do pracy). Oferują konkurencyjne stawki, pensje zawsze wypłacane są na czas. Można nawet liczyć na dodatkowe premie np przed świętami :)

Awatar użytkownika
Malon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2019, 11:20

Re: Gdzie szukać pracy?

12 kwie 2019, 11:30

pracuj.pl, olx - do wyboru, do koloru

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdzie szukać pracy?

23 kwie 2019, 09:01

EuroKadra - każdy może coś znaleźć. Pod względem możliwości zatrudnienia sporo się zmieniło i jeśli ktoś chce teraz pracy, to ją ma. A przez agencję można się jednak dostać do firm, które nie zapewniają bezpośredniego zatrudnienia. A jak to będzie dalej wyglądało? Aktualnie jest dobrze i wydaje mi się, że warto korzystać z tych możliwości.

Pietu45
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2019, 15:09

Re: Gdzie szukać pracy?

23 kwie 2019, 15:11

Warto najpierw przejrzeć internet w tej sprawie. W taki sposób najszybciej się czegoś dowiesz.

adriann
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:20

Re: Gdzie szukać pracy?

26 kwie 2019, 23:11

portale rekrutacyjne. Tam jest najwięcej ogłoszeń. No i warto pytać wśród znajomych.

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: Gdzie szukać pracy?

07 maja 2019, 11:36

Najlepiej to chyba szukać pracy tam gdzie są ciekawe i naprawdę atrakcyjne oferty. Jest w internecie kilka stron gdzie pracodawcy się ogłaszają. Patrz też jakie warunki oferują, teraz w zasadzie każda porządna firma zapewnia prywatną opiekę medyczną. Ja mogę bardzo pochwalić tę którą mam w medicover, lekarze to prawdziwi ludzie z powołania i na każde pytanie są w stanie odpowiedzieć

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość